Zamknij

Top Model: Olga odpadła z programu, a fani ironizują. "Czas na Projekt Lady"

14.10.2021 10:00
Top Model
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Olga Król odpadła w środowym odcinku "Top Model". Znana z ciętego języka aspirująca modelka nie poradziła sobie z zadaniem, którym dowodził Ralph Kamiński. Fani nie kryją radości i ironizują, że Olga ze swoim zachowaniem powinna przejść do innego show TVN - "Projekt Lady".

Olga Król dała się poznać jako najbardziej kontrowersyjna uczestniczka 10. edycji " Top Model". Aspirująca modelka mocno naraziła się fanom szczególnie po tym, gdy obraziła jednego z uczestników na panelu. Już wtedy spadła na nią lawina krytyki. W środowym odcinku Olga przyznała, że nie żałuje swoich słów.

Zobacz też:  Top Model: była afera z alpakami, teraz to. Fani się burzą: "Nie jesteśmy już w 2010 roku" [WIDEO]

Top Model: Olga odpadła z programu, a fani ironizują. "Czas na Projekt Lady"

"Nie, ja mam to wszystko poukładane w głowie. Ale ja naprawdę nie żałuję" - powiedziała Olga.

W środowym odcinku Olga nie poradziła sobie z zadaniem, do którego zaangażowany został artysta Ralph Kamiński. Olga miała problem z nagraniem modowego filmu.

"Jakoś najciężej było mi wydobyć z niej tą energię, takiej naturalności, niektórzy przychodzą i są zaskakujący..." -mówił muzyk.

Olga ostatecznie odpadłą z show, lecz nie zasmuciło to widzów. Ci stwierdzili, że po akcji z Kacprem, należało się jej. "No niestety, po ostatniej akcji nie potrafię zmienić o niej zdania",  "karma wraca", "non stop marudzi, masakra", "skończyła się przygoda z top model, czas na projekt lady", "słabiutko", "paskudnie" - komentowali fani. Słuszna decyzja?