Zamknij

Top Model: Olga przeprasza za swoje zachowanie w programie. "Czuję się źle z tym, co powiedziałam"

14.10.2021 17:48
Olga z "Top Model 10"
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Olga Król odpadła z "Top Model 10". Po odcinku zamieściła wpis na Instagramie, w którym przyznała, że powinna była z większym szacunkiem odnosić się do Kacpra. Jej tłumaczenia jednak nie przekonały widzów. "Żałosne" - komentują. 

Olga Król odpadła w ostatnim odcinku programu "Top Model 10". Wielu widzów szczerze ucieszyła decyzja jury, ponieważ uczestniczce zbierało się już od dłuższego czasu. Szalę goryczy przelały niewybredne komentarze Olgi na temat Kacpra, z którym pozowała razem w sesji. Widzowie, a także sami uczestnicy, uważali, że modelka upokorzyła chłopaka na oczach milionów widzów. Ona jednak nie żałowała swoich słów.

Wychodzę z założenia, że jeśli coś nas dręczy lub nam przeszkadza - warto o tym mówić, a nie tłumić w sobie negatywne emocje, które prowadzą do niepotrzebnych nieporozumień. Niektórzy powinni uderzyć się w piersi i przyznać przed samymi sobą - napisała przed tygodniem na Instagramie Olga. 

Jednak po tym, jak pożegnała się z programem, nagle zmieniła narrację. W najnowszym wpisie była już uczestniczka "Top Model" przyznała, że zbytnia szczerość była błędem i przeprosiła za swoje zachowanie. 

Top Model 10: Olga Król przeprosiła za zachowanie w programie

Olga miała okazję obejrzeć "Top Model" w telewizji i najwyraźniej to, co zobaczyła w swoim wykonaniu, uznała za niesmaczne i wymagające wyjaśnienia.

Zastanawiałam się nad tym, czy pisać ten post i czy warto wracać do pewnych sytuacji pokazanych w programie. Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem w każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek dla drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad - napisała odnośnie sytuacji z Kacprem. 

Modelka podkreśla, że takie słowa nie powinny były paść przed kamerami. 

Teraz mam okazję przeżywać program z zupełnie innej perspektywy - jako widz. Mam świadomość tego, że popełniłam błąd, a słowa, które wypowiedziałam powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób. Jedyne co mogę zrobić teraz to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej. W programie poznałam wspaniałych ludzi i nigdy celowo nie skrzywdziłabym żadnego z nich - wyznała.

Jednak słowa Olgi nie przekonały zbyt wielu obserwujących ją internautów. W komentarzach wyrzucano byłej uczestniczce, że jeszcze tydzień temu na Instagramie nie żałowała swojej postawy i sugerowano, że usiłuje teraz desperacko ratować swój wizerunek. 

Presja social mediów? Lepiej późno niż wcale, ale nie myl szczerości z chamstwem i prostactwem. 'Jedyne co mogę zrobić to przeprosić'... No ale gdzie słowo 'PRZEPRASZAM'?

W odcinku mówiłaś, że nie żałujesz. Brzmi, jak byś próbowała teraz się wybielić i poprawić swój wizerunek. Whatever, mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz, że źle postąpiłaś.

Olga próbowała się bronić, ale raczej nie udało jej się przekonać internautów. Żałujecie, że odpadła?