Zamknij

Top Model: Skandal wokół Dominica D'Angelica. Szokujące doniesienia mediów na temat finalisty show

24.11.2020 09:50
Dominic D Angelica
fot. Viphoto/ East News

Dominic D'Angelica jest jednym z finalistów "Top Model". Tymczasem w sieci pojawiły się niepokojące informacje, jakoby model miał mieć za sobą kryminalną przeszłość. Jeden z serwisów plotkarskich podaje, że w 2011 roku Dominic miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16 roku życia.

Dominic D'Angelica w programie "Top Model" uchodził za jednego z faworytów. 30-letni uczestnik modowego show dotarł do finału, który zaplanowany jest na najbliższą środę. Tymczasem nad przyszłym modelem zawisły ciemne chmury.

Serwis Pudelek.pl podaje, że dotarł do materiałów, które mają potwierdzać kryminalną przeszłość 30-latka. Według informacji opublikowanych przez serwis przyszły model w 2011 roku miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia.

Top Model: Skandal wokół Dominica D'Angelica. Szokujące doniesienia mediów na temat finalisty show

Jak podaje Pudelek.pl, powołując się na swoje ustalenia, 22-letni wówczas Dominic miał dostać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. To jednak nie koniec doniesień serwisu. Według opublikowanych przez serwis informacji, 3 lata później D'Angelica miał być uznany jako winny naruszenia warunków zawieszenia wyroku. Finalista "Top Model" miał być ponowie aresztowany w 2014 roku, razem ze swoim bratem Stefanem. Bliźniakom miały zostać postawione zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Dominic miał trafić do więzienia na pięć miesięcy. Tak wynika z dokumentów dostępnych na rządowych stronach hrabstwa Amador.

Jak się okazuje, o kryminalnej przeszłości Dominica wiedziała fundacja Operation Care Amador County, działająca na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym. W informacji, którą cytuje Pudelek.pl, czytamy, iż rodzina ofiary miała wiedzieć o tym,  że Dominic bierze udział w polskim "Top Model":

"Wszystkie informacje są zawarte w publicznym rejestrze, do którego polscy obywatele nie mają jednak dostępu. Matka ofiary ma wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia ze sprawy. Warto wspomnieć, że rodzina ofiary dowiedziała się w sierpniu, że Dominic wziął udział w programie i próbowali skontaktować się z produkcją, jednak nie uzyskali żadnej odpowiedzi" - Pudelek cytuje osobę ze wspomnianej fundacji.

Rodzina ofiary miała poprosić o pomoc fundację, aby jej przedstawiciele skontaktowali się z producentami kilku rozrywkowych show, w których brał udział Dominic.

"To nie pierwszy raz, gdy rodzina ofiary poprosiła nas o kontakt z produkcją programów, w których pojawił się Dominic. Nadal goni za sławą, a nam zależy na tym, żeby ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia. (...) Kontaktowaliśmy się z produkcją wielu show" - czytamy na Pudelku. Fundacja podkreśla, że kilka lat temu Dominic został wyrzucony razem z bratem z jednego z show.

W mediach społecznościowych "Top Model" zawrzało. Pod jednym z wideo z udziałem Dominica zaroiło się od komentarzy internautów, którzy nie szczędzą gorzkich słów produkcji show i domagają się wyjaśnień. Na profilu "Top Model" pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy, że Dominik został usunięty z finału "Top Model".

RadioZet.pl/ Pudelek.pl