Zamknij

Top Model: TVN przekaże środki z głosów na Dominica na cele charytatywne

26.11.2020 11:21
Top Model
fot. VIPHOTO/East News

"Top Model": finał programu za nami. Decydujący odcinek odbył się bez wykluczonego Dominica D'angelica. Pojawiły się pytania, co z głosami, które na niego dotąd oddano - a dokładniej: co z pieniędzmi z SMS-ów na usuniętego uczestnika. TVN podjęło decyzję, że środki zostaną przekazane na cele charytatywne.

"Top Model" już za nami, jednak w ostatnich dniach emocji dostarczał nie tylko nadchodzący finał show, ale przede wszystkim skandal wokół Dominica D'Angelica. 30-letni model z USA został oskarżony o to, że w przeszłości dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym. W mediach pojawiały się kolejne informacje, w świetle których mężczyzna został skazany za przestępstwo wobec nieletniej.

Władze stacji TVN, w której emitowany jest program "'Top Model", szybko zareagowały na te doniesienia. D'Angelica został usunięty z programu. Fani i osoby, które brały udział w głosowaniach, zgłaszali wątpliwości, dotyczące SMS-ów oddanych dotąd na wyrzuconego modela."Co z smsami na Dominica? Powinniście pieniądze oddać ludziom" - takie wpisy znaleźć można w social mediach "Top Model". I w tej sprawie TVN również zabrał głos.

Zobacz także: Top Model: Dominic D'Angelica skomentował finał programu. Jak ocenił show TVN? [FOTO]

TVN przekaże środki z SMS-ów na D'Angelica na cele charytatywne

W swoim komentarzu pod jednym z postów na fanpejdżu "Top Model" stacja uspokaja fanów i informuje, że środki z głosowań na usuniętego uczestnika nie pójdą na marne. "Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii" - czytamy.

Niestety, i z tą decyzją niektórzy internauci się nie zgadzają. Uważają, że to podejście jest nieprofesjonalne. Pojawiły się nawet głosy, że przekazanie pieniędzy na walkę z COVID nie musi wszystkim odpowiadać.

"Ludzie wysłali SMS na kandydata Dominika. Jeśli będą chcieli wesprzeć osoby w pandemii to to zrobią. Bardzo nieprofesjonalne podejście proszę Państwa" - pisze jedna z komentujących.

RadioZET.pl/AS