Zamknij

Top Model: W programie pojawił się uczestnik z poprzedniej edycji. Schudł 30 kilogramów [FOTO]

10.09.2020 10:56
Adrian
fot. Instagram.com/ Adrian Drankowski

"Top Model" wzbudza wiele emocji, głównie za sprawą barwnych uczestników i kąśliwych uwag jurorów. Tym razem w środowym odcinku zagościł Adrian, uczestnik z poprzedniej edycji. Aspirujący model przeszedł niesamowitą metamorfozę i schudł 30 kilogramów.

"Top Model" ruszyło pełną parą. U ubiegłym odcinku mogliśmy poznać pierwszych modeli i modelki, którzy dostali się do programu. W środowym odcinku poznaliśmy też szczęśliwą posiadaczkę Złotego Biletu, który trafił do 19-letniej Weroniki Kaniewskiej.

Na wybiegu pojawił się również Adrian, który próbował już swoich sił w poprzedniej edycji "Top Model". Wtedy jurorzy nie dali mu szansy. Aspirujący model przeszedł metamorfozę i zrzucił aż 30 kilogramów. W programie opowiedział, jak udało mu się osiągnąć wymarzoną wagę.

Top Model: Adrian z poprzedniej edycji ponownie w programie. Czy udało mu się przejść dalej?

"Kisiel z wody mineralnej. Codziennie na rowerku" - powiedział Adrian. Uczestnik do programu wszedł z impetem, prezentując się w ubraniach własnego projektu. Mimo to nie zachwycił jury.

"Ty się tak przygotowałeś, ale jak dla mnie musisz się zdecydować, kim chcesz być" - podkreśliła Kasia Sokołowska. Równie krytyczny był Dawid Woliński.

"Nie masz tego czegoś, nie masz proporcji do mody" - powiedział projektant.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl