Zamknij

Top Model: Wiemy, kto zdobył złoty bilet. Uczestniczka podbiła serca jurorów [WIDEO]

09.09.2020 23:01
Top Model złoty bilet
fot. Instagram/@topmodelpolskatvn

"Top Model" wrócił na ekrany. Dziewiąty sezon programu, w którym Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka poszukują obiecujących modelek i modeli, od początku elektryzuje widzów. Już w drugim odcinku jurorzy wręczyli wyjątkową przepustkę do dalszego etapu - tzw. złoty bilet.

"Top Model" to jeden z najchętniej oglądanych i najgoręcej komentowanych programów TVN. Show, w którym uczestnicy mierzą się w kolejnych zadaniach, na sesjach oraz wybiegach, wzbudza wiele różnych emocji. Niektórym przeszkadza formuła programu - nie podoba im się to, w jaki sposób jurorzy oceniają wygląd początkujących modelek i modeli. Szczególnie krytyczne komentarze padają z ust fotografa Marcina Tyszki.

Inni z zainteresowaniem śledzą "Top Model", samemu marząc o karierze modela czy modelki. W 9. sezonie programu, ze względu na pandemię koronawirusa, zmieniono sposób przeprowadzania castingu. Pierwsze zgłoszenia można było wysyłać tylko przez internet - dopiero potem osoby wyłonione z castingu online mogły stanąć twarzą w twarz z surowym jury. W drugim odcinku na castingowym wybiegu pojawiła się uczestniczka, która podbiła serce Joanny Krupy i otrzymała wyjątkowy złoty bilet.

Zobacz także: Top Model: Uczestniczka plus size w programie. Widzowie oburzeni komentarzami Tyszki

Top Model: Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet

19-letnia Weronika Kaniewska z Bydgoszczy zdobyła złoty bilet. Uczestniczka kocha konie - całe życie spędziła w siodle. Na castingu w "Top Model" pojawiła się ze swoją mamą, Żanetą. Mimo widocznego stresu i niepewności olśniła jurorów. Marcin Tyszka postanowił zrobić dziewczynie kilka zdjęć - to tylko utwierdziło jury w decyzji o przyznaniu złotego biletu.

Złoty bilet to specjalne wyróżnienie, które gwarantuje uczestnikowi wstęp do domu modelek. Pozostałe osoby, które przeszły casting, muszą zmierzyć się w kolejnym etapie eliminacji na tzw. boot campie. W tym czasie Weronika będzie mogła spakować swoje walizki i udać się od razu do domu modelek. W poprzedniej edycji złoty bilet zdobyła Klaudia El Dursi - obecnie prowadząca reality show "Hotel Paradise".

Myślicie, że Weronika zasłużyła na takie wyróżnienie?