Zamknij

Top Model: Wiemy, kto zdobył srebrny bilet. Kim jest pierwszy uczestnik edycji?

30.06.2020 19:43
Top Model
fot. Instagram/@topmodelpolskatvn

"Top Model" już niebawem wróci na ekrany widzów TVN. Zgłoszenia do 9. edycji programu odbywały się przez internet. Pierwszy raz w historii programu wręczono tzw. srebrny bilet.

Dziewiąta edycja programu "Top Model" rozpocznie się już niebawem. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce zmieniono trochę formę castingów. Zgłoszenia do programu można było przesyłać przez internet. Twórcy programu postanowili również bardziej zaangażować fanów programu, w związku z czym wprowadzono nową zasadę. Od tego sezonu można było zdobyć tzw. srebrny bilet.

- A jaka niespodzianka w tym sezonie? Już wam mówię. W tamtym sezonie był złoty bilet, w tym sezonie jest jeszcze srebrny bilet. To znaczy, że z tych wszystkich filmów my wybierzemy jeden ulubiony – każdy juror plus Michał, pięć wideo. Ale z tych pięciu wy wybierzecie jedną osobę, która wygra srebrny bilet i od razu przyjdzie na boot camp - zdradziła na początku castingów szefowa jury Joanna Krupa.

Zobacz także: Marcin Tyszka nabija się z "boczków" uczestniczki "Top Model". Internauci oburzeni

Top Model: Dominik Bereżański zdobył srebrny bilet

Już wiemy, komu internauci postanowili wręczyć srebrny bilet. Uczestnikiem, który trafi od razu na boot camp, okazał się Dominik Bereżański. W głosowaniu otrzymał najwięcej, bo aż 38,2 proc. wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Maksymowicz - 19,2 proc. głosów.

- Jestem w wielkim szoku, bardzo wszystkim dziękuję - ucieszył się z otrzymania srebrnego biletu nowy uczestnik programu.

Dominik Bereżański ma 21 lat i mieszka w Słupsku. O karierze modela marzy już od dawna. Właśnie dlatego zdecydował się wziąć w internetowym castingu do programu TVN. Dominik ma już za sobą kilka pierwszych amatorskich sesji. Widać, że świetnie odnajduje się przed kamerą. Jest również bardzo aktywny na Tik Toku.

Będziecie mu kibicować?