Zamknij

Top Model:Zuza Kołodziejczyk zdradziła sekret programu

12.10.2021 17:29
Zuzanna Kołodziejczyk
fot. Paweł Wodzyński/ East New

Zuzanna Kołodziejczyk wygrała trzecią edycję "Top Model". Modelka na swoim instagramowym profilu chętnie wypowiada się na tematy związane z programem. Ostatnio zdradziła, jak wyglądają kulisy trudnych historii, którymi dzielą się uczestnicy na szklanym ekranie.

Zuzanna Kołodziejczyk to zwyciężczyni trzeciej edycji "Top Model". Modelka tym razem poruszyła na Insta Stories temat ciężkich historii, którymi uczestnicy dzielą się z widzami show na antenie TVN. Co prawda wpis Zuzy zdążył już zniknąć z sieci, jednak w internecie nic nie ginie.

Top Model: Zuza Kołodziejczyk zdradziła sekret programu

"Coś Wam jeszcze zdradzę. Wiecie, dlaczego to czasem wygląda tak, jakby wszyscy uczestnicy reality show mieli jakieś "smutne historie", które na siłę próbują sprzedać w telewizji? To akurat wiem z własnego doświadczenia, więc mogę się podzielić" - rozpoczęła wpis Zuza.

Jak się okazuje, w trakcie nagrań produkcja show wypytuje uczestników o dotychczasowe doświadczenia, szukając chwytających za serce epizodów z ich życia.

"W telewizorze to zawsze wygląda tak, jakby uczestnicy programu zwierzali się w samotności do kamery. Tyle, że oni tam nigdy sami z kamerą nie zostają. Jeśli ktoś myśli, że to tak działa, że sobie siadasz i wygłaszasz orędzie to sorry, ale nie. Zawsze na nagraniu serki naprzeciwko siedzi ktoś z produkcji i o te »smutne historie« wypytuje. Wiem to, bo to przeżyłam. A uwierzcie mi – siedzi tam ktoś, kto umie zadawać pytania i może cię ciągnąć za język aż do skutku (co może trwać godzinę, ale widzowie zobaczą potem trzy zdania)" - napisała Zuzanna Kołodziejczyk, dodając:

"Nie żalę się, bo nie mam na co - po prostu tak to działa. Warto zdawać sobie z tego sprawę. Telewizja kocha "smutne historie", bo widzowie je kochają" - podsumowała.