Zamknij

Top Model: ciąg dalszy afery Dominica D'Angelica. Matka ofiary zabrała głos

06.12.2020 15:35
Dominic D'Angelica
fot. VIPHOTO/East News

Dominic D'Angelica, usunięty z "Top Model" za kryminalną przeszłość, podziękował fanom za wsparcie. Na jego oświadczenie odpowiedziała Jamela Williams, matka skrzywdzonej dziewczyny, z którą model miał odbyć stosunek, kiedy ta nie miała nawet 16 lat.

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju i niepodważalny hit stacji TVN. Za nami finał 9. edycji modowego show, z którym związana była chyba największa afera w jego historii. Chodzi o postać Dominica D'Angelica, uczestnika który tuż przed finałem został usunięty z rywalizacji. Do mediów dotarła informacja o tym, że Dominic został skazany przez amerykański sąd za odbycie stosunku oralnego z osobą poniżej 16. roku życia. Dziewczyna miała zostać wykorzystana przez kilku mężczyzn, w tym brata D'Angelica.

Stacja TVN wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za to, że nie wychwyciła mrocznej przeszłości modela podczas castingów. Głos zabrał także sam Dominic, który twierdzi, że nigdy nie został uznany za winnego. Znalazły się osoby, które biorą stronę byłego uczestnika i okazują mu wsparcie. Postanowił im podziękować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instastory opublikował nagranie, które skomentowała mama skrzywdzonej dziewczyny, Jamela Williams.

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 10: nie będzie kolejnej edycji? Joanna Krupa zaniepokoiła fanów

Top Model: Dominic D'Angelica podziękował fanom. Mama ofiary odpowiedziała modelowi

D'Angelica podziękował fanom za wsparcie i zapowiedział, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie swojej przeszłości.

- Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc tylko wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie - oznajmił.

Do nagrania postanowiła odnieść się Jamela Williams, matka ofiary. Nie ma wątpliwości, że Dominic w cyniczny sposób robi z siebie ofiarę, podczas gdy istnieją dowody jego winy.

- Dominic, znowu to samo. Więc twój brat  podpisał się na pośladkach mojej córki (dowód nr 29), który musiałam zidentyfikować na stanowisku świadka wraz z napisami innych ludzi na różnych częściach zgwałconego ciała mojej córki. Po czym pojawiasz się w mediach społecznościowych i próbujesz manipulować ludźmi (...) Może prześlę wszystkim portalom newsowym, magazynom itp. wideo mojej córki w dniu gwałtu i zorganizuję wystawę fotograficzną zdjęć podpisu twojego brata na ciele mojej córki. W ten sposób cały świat będzie mógł zobaczyć i usłyszeć płacz przerażonej ofiary, która ma zniszczone życie po tym, co ty jej zrobiłeś. Może powinnam opublikować przesłuchanie kryminalistyczne, opisujące ze strasznymi szczegółami słowo po słowie rolę, którą odegrałeś w tym gwałcie (...) zmuszasz mnie do reagowania za każdym razem, gdy otwierasz usta, ponieważ wszystko, co mówisz, to kłamstwo, manipulacje i oszustwa - ostro napisała Williams.