Zamknij

Top Model: konflikt Joanny Krupy z Karoliną Pisarek. Szefowej jury puściły nerwy

23.07.2020 13:12
Joanna Krupa i Karolina Pisarek
fot. Instagram:@joannakrupa, @karolina_pisarek

Joanna Krupa ścięła się z Karoliną Pisarek. Między gwiazdami "Top Model" iskrzy, o czym świadczą ich medialne wypowiedzi. Krupie nie podobają się rzekome zakusy byłej uczestniczki na posadę prowadzącej programu. 

Joanna Krupa wróciła po narodzinach dziecka na plan kolejnej edycji "Top Model". W nadchodzącym sezonie przyszło jej pracować z była uczestniczką show, Karoliną Pisarek. Współpraca miała układać się gładko, ale media donoszą, że między gwiazdami iskrzy. Joannie Krupie podobno nie podoba się to, że Karolina zachowuje się jak gospodyni programu, choć jej rolą jest tylko prowadzenie relacji na Playerze. Szefowa jury ostro podsumowała zakusy młodszej koleżanki. 

Karolina Pisarek była uczestniczką 5. edycji "Top Model". Udało jej się dotrzeć do finału, ale ostatecznie przegrała w Radkiem Pestką. Aspirującej modelce udało się jednak zaistnieć w branży. Niedawno modelka podpisała lukratywny kontrakt z popularną marką obuwniczą. Wcześniej zwyciężyła w drugiej edycji "Ameryki Express". Jesienią Karolina Pisarek pojawi się w roli jednej z gwiazd "Top Model". Razem z Michałem Pirógiem będzie wspierała uczestników i robiła relacje zza kulis.

Marcin Tyszka nabija się z "boczków" uczestniczki "Top Model". Internauci oburzeni

Top Model: Karolina Pisarek chce zastąpić Joannę Krupę w roli prowadzącej? 

Joanna Krupa jest niekwestionowaną gwiazdą "Top Model". To w dużej mierze dzięki jej żywiołowej osobowości i zabawnym powiedzonkom format zyskał specyficzny charakter. Nic dziwnego, że modelka traktuje program jak własne dziecko. Tym bardziej złoszczą ją doniesienia, że niedoświadczona Karolina Pisarek próbuje wkręcić się w show, żeby przejąć posadę gospodyni. Zdaniem Krupy za zamieszanie odpowiedzialna jest jej była menadżerka, która obecnie opiekuje się Karoliną. To ona według modelki usiłuje zrobić ze swojej podopiecznej główną gwiazdę "Top Model". 

Od początku programu jestem prowadzącą. To jest moje dziecko, mój pierwszy program. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go prowadzić. To ja najbardziej byłam za Karoliną, jak była w programie. To ja ją promowałam, chodziłam z nią na ścianki jako support - powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem. - Jest mi bardzo przykro, że ktoś próbuje niszczyć kontakt z osobą, w którą ja wierzyłam i promowałam. Bo bez "Top Model" Karolina by nie istniała. Takie zachowanie to brak szacunku i klasy - dodała. 

Karolina Pisarek nie kryje zaskoczenia słowami byłej mentorki. 

Szok. Nie jest to ciepłe powitanie w programie, jakiego się po Joannie spodziewałam - powiedziała Plotkowi. 

Pisarek nie myśli o tym, żeby "wygryźć" Joannę Krupę. Wolałaby skupiać się na powierzonym jej zadaniu i nie wchodzić w drogę szefowej jury, którą prywatnie darzy sympatią. Modelka stanęła w obronie swojej menadżerki. 

Joasia wspomniała coś o promocji mojej osoby i nawet o mojej menedżerce. Musiały z Gosią tworzyć naprawdę zgrany duet, skoro ciągle o niej wspomina. Potwierdzam: jest świetna - powiedziała Karolina Pisarek. 

Posłuchaj podcastu