Zamknij

„Top Model” odcinek 7: Streszczenie i zdjęcia. Kto odpadł z programu? [GALERIA]

Redakcja
16.10.2018 11:52
„Top Model” odcinek 7: Streszczenie i zdjęcia. Kto odpadł z programu? [GALERIA]
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Siódmy odcinek tegorocznej edycji programu „Top Model” był bardzo emocjonujący, a uczestnicy stanęli przed kolejnym trudnym zadaniem. Kto okazał się najlepszy, a kogo jury zdecydowało się odesłać do domu?

Tegoroczna edycja show TVN „Top Model” nie pozwala widzom się nudzić. Nieoczekiwane decyzje, dramaty uczestników i oryginalne zadania zapewniają wiele emocji. W grze pozostało jedynie dziesięciu uczestników, co oznacza, że rywalizacja zaostrza się coraz bardziej. Doskonale widać to było w siódmym odcinku. Nie wszyscy modele i modelki potrafią ze sobą współpracować. Jedna z osób została także poproszona przez Michała Piróga o opuszczenie programu.

Co się wydarzyło w siódmym odcinku „Top Model”?

Na początku uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Ich zadaniem był udział w sesji promującej sklep obuwniczy. W przygotowaniach pomagała im Julia Wieniawa, która sama kilka miesięcy temu podpisała intratny kontrakt z jedną z sieci. Nie każda grupa potrafiła ze sobą współpracować ze względu na prywatne animozje niektórych graczy. Daria określiła Szymona jako „fałszywego”, z kolei sama została oceniona jako osoba zbyt impulsywna.

Jednak największe kłopoty bez wątpienia miał Hubert, który nie pojawił się na sesji wcale. Okazało się, że uciął sobie drzemkę w hotelowym pokoju. Michał Piróg nie ukrywał swojego zawodu i wściekłości.

– W momencie, kiedy się oddalasz i zmieniasz sobie reguły, mam dwa wyjścia: przymknąć oczy na to albo powiedzieć Ci, że jesteś wolny, dożywotnio. Chcesz wiedzieć szybko, jak wygląda dorosłe życie? Dziękuję Ci pięknie, na pewno Twoja sława była bardzo ważna w tym programie, ale przygoda się skończyła – pożegnał uczestnika Piróg.

Ostatecznie, po długich namowach, Hubert przekonał Michała i pozostał w programie. Z pewnością nie pozostawił jednak po sobie dobrego wrażenia.

Sesja na lodowcu „Top Model”

Na uczestników czekała niemała niespodzianka. Zostali poproszeni o spakowanie swoich rzeczy i polecieli do Austrii. Tam wzięli udział w wymagającej sesji, która odbyła się na lodowcu w Tyrolu. Modele i modelki ponownie byli dobierani w pary lub trójki.

Zdaniem jury najgorzej poradzili sobie: Szymon, Ania, Michał, Magda oraz Żaklina. I to właśnie ta ostatnia została poproszona o odejście z programu. W tym momencie jednak ponownie show skradł Michał Piróg. Korzystając z posiadanego prawa przywrócenia uczestnika, zapewnił Żaklinie pozostanie w „Top Model”. Miejmy nadzieję, że modelka wykorzysta tę szansę w kolejnym odcinku.

Nowe odcinki „Top Model” widzowie mogą oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 21.30 na antenie TVN.

RadioZET.pl/MF