Zamknij

Top Model: uczestnicy komentują aferę wokół Dominica D'Angelica. "Przestępca seksualny"

24.11.2020 18:57
Top Model
fot. VIPHOTO/East News

Sprawa Dominica D'Angelica, finalisty "Top Model", wydaje się jedną z największych telewizyjnych afer ostatnich lat. Uczestnicy modowego show TVN zdradzili co myślą o sprawie Dominica, który miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią.

Dominic D'Angelika bez wątpienia był jednym z faworytów 9. edycji "Top Model". Przystojny, utalentowany i zabawny, imponował jurorom zgrabną sylwetką, uśmiechem i otwartością. Kiedy dostał się do finału, wielu widzów typowało go na faworyta. Tymczasem 30-latek został zdyskwalifikowany, a jego występ w modowym show zyskał status ogromnej afery. Serwis Pudelek dotarł bowiem do informacji mających świadczyć o niechlubnej, kryminalnej przeszłości modela. W 2011 roku miał on zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia. Na swoim koncie ma mieć także inne wyroki, w tym za pobicie i złamanie warunków zwolnienia warunkowego.

W sieci zawrzało, a stacja TVN wydała oświadczenie, w którym ubolewa nad faktem, że Dominic trafił do programu. Z kolei Michał Piróg zaapelował o spokój i danie byłemu uczestnikowi okazję do obrony i wyjaśnień. Innego zdania zdaje się być większość byłych uczestników "Top Model", którzy skomentowali tę wyjątkowo nieprzyjemną i niecodzienną sytuację.

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 9: widzowie oburzeni wyborem finalistów. "Szkoda komentować"

Top Model: Afera z Dominiciem D'Angelica. Uczestnicy programu zabrali głos

Marta Sędzicka znana z 4. edycji "Top Model" nie ma wątpliwości, że decyzja o usunięciu Dominica D'Angelica z finału "Top Model" jest słuszna, a nawet sugerując, że stacja powinna wcześniej wiedzieć o kryminalnej przeszłości modela.

- Okoliczności, w jakich wszystko się wydarzyło, i zachowanie po popełnieniu przestępstwa są obciążające i raczej nie świadczą o jego żalu - czytamy.

W podobnym tonie wyraziła się Daria Dąbrowska, którą mogliśmy oglądać w 7. edycji. Jej zdaniem fakt, że Dominic odbył karę, nie jest w tej sytuacji wytłumaczeniem.

- Jedyna słuszna decyzja. A dla tych, co mówią, że to przecież przeszłość i poniósł karę, polecam się zastanowić, co czują nadal np. rodzice tej dziewczyny. Przestępca seksualny to przestępca seksualny i nic tego nie zmieni - oceniła. 

- O k***wa - krótko, acz dobitnie skomentował na profilu Top Model Polska Hubert Gromadzki, finalista 6. sezonu.

Jak widać, wśród modeli i modelek nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która stanęłaby po stronie Dominica.