Zamknij

Tori Spelling rozwodzi się po 15 latach małżeństwa. Przyłapano ją, jak wychodziła od prawnika

21.10.2021 15:55
Tori Spelling
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Tori Spelling rozwodzi się po 15 latach małżeństwa. Paparazzi przyłapali aktorkę, jak wychodziła od prawnika. Zagraniczne media donoszą, że z notatek, które trzymała w ręku, wynika, że mogła rozmawiać z prawnikiem o rozwodzie.

Tori Spelling po 15 małżeństwa rozwodzi się z mężem - Deanem. Gwiazdę przyłapali paparazzi z plikiem notatek w ręku. Tori wychodziła od prawnika, a z informacji zagranicznych mediów wynika, że mogła rozmawiać z nim o rozwodzie. Media donoszą, że w papierach widniały informacje o "opiece", "wsparciu" oraz "majątku". O tym, że para ma problemy w małżeństwie, mówiło się już od dawna.

Zobacz też:  Beverly Hills 90210: Shannen Doherty pokazała wzruszające zdjęcie z planu 

Tori Spelling rozwodzi się po 15 latach małżeństwa. Przyłapano ją, jak wychodziła od prawnika

Już w 2013 roku przeszli poważny kryzys, gdy okazało się, że McDermott zdradza swoją żonę z 28-letnią kochanką. Wówczas para zdecydowała się na wybaczenie sobie. Jednak plotki o ich poważnym kryzysie nie ustały.

Związek Tori Spelling  i Deana McDermotta zaczął się przed laty od gorącego romansu na planie filmu "Mind over murder". To właśnie dla Danna aktorka odeszła od świeżo poślubionego małżonka, wywołując ogromny skandal. McDermott również był wtedy mężem i świeżo upieczonym ojcem adoptowanego dziecka. Para wbrew ogromnej krytyce pobrała się i doczekała się piątki dzieci.