Tragedia Nicole Bogdanowicz. Aktorce z „Przyjaciółek” spłonął dom

18.10.2018 12:08

Nicole Bogdanowicz, która w serialu „Przyjaciółki” wciela się w postać Julki Strzeleckiej, przechodzi teraz bardzo trudne chwile. W jej domu wybuchł pożar, w wyniku którego jej tata został poparzony. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie.

Tragedia Nicole Bogdanowicz. Aktorce z „Przyjaciółek” spłonął dom fot. Mateusz Jagielski/East News

Nicole Bogdanowicz to aktorka, która rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Do obsady popularnego serialu „Przyjaciółki” dołączyła, mając zaledwie 14 lat i z miejsca zyskała sympatię zarówno widzów, jak i aktorów. Szczególnie mocna więź łączy ją z Magdaleną Strużyńską. Od początku wspólnej pracy starsza koleżanka dawała Nicole wiele rad i otaczała opieką. Niestety jej pomoc może się okazać potrzebna również teraz. Bogdanowicz znajduje się w trudnej sytuacji.

Pożar w domu aktorki z „Przyjaciółek”

Nicole Bogdanowicz mieszka w domu pod Warszawą razem z tatą i bratem. Niestety, jak donosi magazyn „Rewia”, w budynku wybuchł groźny pożar. Poza stratami materialnymi ucierpiał również ojciec 20-letniej aktorki. Został tak mocno poparzony, że musiał zostać przewieziony do szpitala. Na szczęście samej Nicole oraz jej bratu nic się nie stało. Gdy Magdalena Strużyńska dowiedziała się o dramatycznej sytuacji, w jakiej znajduje się koleżanka z planu, postanowiła ją wesprzeć.

– Magda natychmiast zadzwoniła do Nicole, żeby dodać jej otuchy. Powiedziała, że może na nią liczyć, gdyby tylko potrzebowała pomocy – zdradza magazynowi informator.

Z pewnością wsparcie serialowej mamy przyda się Nicole w tych trudnych chwilach. Nam pozostaje życzyć aktorce powodzenia, a jej tacie jak najszybszego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/MF

Oceń