Zamknij

Tragedia Nicole Bogdanowicz. Aktorce z „Przyjaciółek” spłonął dom

Redakcja
18.10.2018 12:08
Tragedia Nicole Bogdanowicz. Aktorce z „Przyjaciółek” spłonął dom
fot. Mateusz Jagielski/East News

Nicole Bogdanowicz, która w serialu „Przyjaciółki” wciela się w postać Julki Strzeleckiej, przechodzi teraz bardzo trudne chwile. W jej domu wybuchł pożar, w wyniku którego jej tata został poparzony. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie.

Nicole Bogdanowicz to aktorka, która rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Do obsady popularnego serialu „Przyjaciółki” dołączyła, mając zaledwie 14 lat i z miejsca zyskała sympatię zarówno widzów, jak i aktorów. Szczególnie mocna więź łączy ją z Magdaleną Strużyńską. Od początku wspólnej pracy starsza koleżanka dawała Nicole wiele rad i otaczała opieką. Niestety jej pomoc może się okazać potrzebna również teraz. Bogdanowicz znajduje się w trudnej sytuacji.

Pożar w domu aktorki z „Przyjaciółek”

Nicole Bogdanowicz mieszka w domu pod Warszawą razem z tatą i bratem. Niestety, jak donosi magazyn „Rewia”, w budynku wybuchł groźny pożar. Poza stratami materialnymi ucierpiał również ojciec 20-letniej aktorki. Został tak mocno poparzony, że musiał zostać przewieziony do szpitala. Na szczęście samej Nicole oraz jej bratu nic się nie stało. Gdy Magdalena Strużyńska dowiedziała się o dramatycznej sytuacji, w jakiej znajduje się koleżanka z planu, postanowiła ją wesprzeć.

– Magda natychmiast zadzwoniła do Nicole, żeby dodać jej otuchy. Powiedziała, że może na nią liczyć, gdyby tylko potrzebowała pomocy – zdradza magazynowi informator.

Z pewnością wsparcie serialowej mamy przyda się Nicole w tych trudnych chwilach. Nam pozostaje życzyć aktorce powodzenia, a jej tacie jak najszybszego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/MF