Zamknij

Truskawkowe studio: Tak dziś wyglądają bohaterowie popularnego w latach 90. programu dla młodzieży

Sylwia Wamej
08.04.2020 20:35
Truskawkowe studio
fot. Screen YouTube

"Truskawkowe studio" to młodzieżowy program, który podbił serca widzów w latach 90. Pomysłodawcą programu, scenarzystą, reżyserem i autorem teksów piosenek był Paweł Królikowski. W programie wystąpili m.in. Magdalena Schejbal, Małgorzata Oatrowska-Królikowska, Jolanta Fraszyńska oraz Mariusz Kilian. Jak dziś wyglądają?

Truskawkowe studio: Najpopularniejszy program dla młodzieży w latach 90.

"Truskawkowe studio" to jeden z najpopularniejszych programów dla młodzieży lat 90. Jego pomysłodawcą był Paweł Królikowski, który wyreżyserował program oraz był autorem tekstów piosenek, śpiewanych w programie. "Truskawkowe studio" było cyklicznym programem, który został zrealizowany 1992-1999 w Oddziale Regionalnym TVP we Wrocławiu. Początkowo program emitowany był w wakacje, ale z czasem trafił na antenę TVP. 

Truskawkowe studio: Kto brał udział w programie?

W programie debiutowały największe gwiazdy, które dziś możemy oglądać w serialach, teatrach czy filmach. Gdy zaczynały, były bardzo młode. Mowa o m.in. Magdalenie Schejbal, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Jolancie Fraszyńskiej. Zobaczmy po latach gwiazdy "Truskawkowego studia".

RadioZet.pl/SW