Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kate Middleton trafiła do szpitala! Czy to trzecia ciąża?

25.08.2017 10:27

Brytyjskie media donoszą, że księżna Kate może spodziewać się trzeciego dziecka. Żona księcia Williama trafiła ostatnio na ostry dyżur, na którym spędziła całą noc. Niewykluczone, że jej nagła i tajemnicza wizyta związana jest z kolejną ciążą.

Kate Middleton trafiła do szpitala! Czy to trzecia ciąża? fot. ons.pl

Trzecia ciąża Kate Middleton to obecnie temat numer jeden w całej Wielkiej Brytanii. Zeszłotygodniowa, nagła wizyta księżnej w Szpitalu Króla Edwarda VII w londyńskiej dzielnicy Marylebone sprowokowała plotki o kolejnym dziecku książęcej pary.

Jak donoszą brytyjskie serwisy, Kate spędziła na ostrym dyżurze aż kilkanaście godzin i została wypisana dopiero następnego dnia. W tym czasie księciem Georgem oraz księżniczką Charlotte miała zajmować się Carole Middleton, matka księżnej.

Media zaczęły natychmiast spekulować na temat trzeciego dziecka. Przypominają, że Kate miała ciężkie początki poprzednich ciąż i często trafiała do szpitala z nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Australijski portal news.com.au wspomina też wypowiedź księżnej w trakcie niedawnej wizyty pary książęcej w Warszawie. 35-latka otrzymała od jednego z fanów miękką zabawkę, idealną dla niemowlaka. „Będziemy musieli mieć więcej dzidziusiów” – miała odpowiedzieć, dziękując za prezent.

Czas pokaże, czy najnowsze plotki okażą się prawdą.

Stylizacje księżnej Kate 

RadioZET.pl/ cafemom.com/news.com.au/PK

Oceń