Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kate Middleton trafiła do szpitala! Czy to trzecia ciąża?

25.08.2017 10:27

Brytyjskie media donoszą, że księżna Kate może spodziewać się trzeciego dziecka. Żona księcia Williama trafiła ostatnio na ostry dyżur, na którym spędziła całą noc. Niewykluczone, że jej nagła i tajemnicza wizyta związana jest z kolejną ciążą.

Kate Middleton trafiła do szpitala! Czy to trzecia ciąża? fot. ons.pl

Trzecia ciąża Kate Middleton to obecnie temat numer jeden w całej Wielkiej Brytanii. Zeszłotygodniowa, nagła wizyta księżnej w Szpitalu Króla Edwarda VII w londyńskiej dzielnicy Marylebone sprowokowała plotki o kolejnym dziecku książęcej pary.

Jak donoszą brytyjskie serwisy, Kate spędziła na ostrym dyżurze aż kilkanaście godzin i została wypisana dopiero następnego dnia. W tym czasie księciem Georgem oraz księżniczką Charlotte miała zajmować się Carole Middleton, matka księżnej.

Media zaczęły natychmiast spekulować na temat trzeciego dziecka. Przypominają, że Kate miała ciężkie początki poprzednich ciąż i często trafiała do szpitala z nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Australijski portal news.com.au wspomina też wypowiedź księżnej w trakcie niedawnej wizyty pary książęcej w Warszawie. 35-latka otrzymała od jednego z fanów miękką zabawkę, idealną dla niemowlaka. „Będziemy musieli mieć więcej dzidziusiów” – miała odpowiedzieć, dziękując za prezent.

Czas pokaże, czy najnowsze plotki okażą się prawdą.

Stylizacje księżnej Kate 

RadioZET.pl/ cafemom.com/news.com.au/PK

Oceń