Zamknij

Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Gwiazda "Top Model" nie oszczędzała [WIDEO]

Maciej Friedrich
10.10.2019 16:15
Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Gwiazda "Top Model" nie oszczędzała [WIDEO]
fot. Jakub Kaminski/East News

Joanna Krupa niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda "Top Model" hucznie świętuje zbliżający się poród. Wyprawiła już trzecie baby shower. Tym razem bawiła się w towarzystwie męża i przyjaciółek ze Stanów Zjednoczonych. Widać, że modelka postawiła na przepych.

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Światowej sławy modelka i gwiazda "Top Model" jest w 8. miesiącu ciąży i wraz ze swoim mężem Douglasem Nunesem niecierpliwie oczekuje przyjścia na świat córeczki, którą zaplanowali nazwać Sophia Grace. Gwiazda nie ukrywa swojej radości, w mediach społecznościowych często chwali się zdjęciami z brzuszkiem, wzięła nawet udział w rozbieranej sesji ciążowej. Wyprawiła również dwukrotnie baby shower dla rodziny i przyjaciół. Najwyraźniej jednak nie wszyscy mieli okazję uczcić nadchodzący poród, bowiem Joanna wyprawiła trzecią imprezę.

Trzecie baby shower Joanny Krupy. Gwiazda "Top Model" bawiła się w Los Angeles

Joanna Krupa zapowiadała, że wyprawi baby shower trzy razy i dotrzymała słowa. Pierwsza impreza odbyła się w Polsce, druga w Chicago. Teraz przyszedł czas na zabawę w Los Angeles. Przyszła mama świętowała w towarzystwie męża i przyjaciółek ze Stanów Zjednoczonych.

Na Instagramie Krupa pochwaliła się zdjęciami z imprezy, a nawet krótkim nagraniem wideo. Na pierwszy rzut oka widać, że podobnie jak na poprzednich odsłonach, było luksusowo. Ogromne bukiety róż, torty i wymyślne dekoracje przywodziły na myśl raczej wystawne wesele. Sama Joanna ubrana jednak była w skromną sukienkę w kwiaty.

Zobaczcie, jak po raz trzeci bawiła się gwiazda "Top Model".

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF