Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adam Strycharczuk stracił tatę przez koronawirusa. "Przegrał z wirusem"

11.01.2021 16:40
Adam Strycharczuk
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Adam Strycharczuk podzielił się z fanami smutną wiadomością. Juror "Twoja Twarz Znajomo" stracił tatę przez koronawirusa. Piosenkarz zamieścił na Instagramie obszerny wpis, który okrasił zdjęciami ukochanego taty.

Adam Strycharczuk przechodzi teraz ciężki czas. Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest w żałobie. Piosenkarz przez koronawirusa stracił ukochanego tatę. Adam opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, który okrasił zdjęciami taty.

Zobacz też: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ: kto wystąpi w ostatnim odcinku?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adam Strycharczuk przez koronawirusa stracił tatę

"Wczoraj wieczorem w wieku 82 lat odszedł mój tata. Przegrał walkę z COVID-em. Zastanawiałem się, czy wrzucać tego post, czy chcę dzielić się czymś tak prywatnym. Doszedłem jednak do tego, że jest tu wiele osób, które od pewnego czasu bardzo mnie wspiera i zwyczajnie Wam się to należy." - zaczął Strycharczuk.

W dalszej części wpisu nie zabrakło wspomnień związanych z ukochanym ojcem.

"Jak zapamiętam ojca? Właśnie tak jak na jednym z niewielu zdjęć, które mieliśmy razem. Cóż, może i nie było go za wiele w moim dzieciństwie. Może i nie nauczył mnie jak przykręcać śrubę, czy wymieniać olej w aucie. Czy to jest tak naprawdę ważne? Nie. Dzięki niemu żyję, jestem uczciwym człowiekiem i tak jak on lubię bawić ludzi. Inspirował mnie jako akordeonowy samouk, chyba najlepszy, jakiego w życiu słuchałem. Sypał tysiącami opowieści z pracy na taksówce, dzięki której zakumplował się z Bareją i zagrał w jego filmach. To zawsze mi pokazywało, że niemożliwe nie istnieje. Warszawiak, człowiek orkiestra. Przeżył wojnę, PRL, różne dziwne choroby. Przegrał z wirusem, który i tak połowa ludzi uzna za spisek. Dziwne to czasy.
Tata odjechał w najdłuższy kurs w życiu. Szerokiej drogi, tato" - napisał Adam Strycharczuk.

W komentarzach juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dostał mnóstwo wsparcia od swoich fanów. Niektórzy podzielili się też osobistymi historiami, gdzie również przez koronawirusa stracili swoich bliskich.

RadioZet.pl