Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 13: znana piosenkarka i gwiazdor "M jak Miłość" wystąpią w programie?

Maciej Friedrich
13.01.2020 13:28
Twoja twarz brzmi znajomo 13: znana piosenkarka i gwiazdor "M jak Miłość" wystąpią w programie?
fot. VIPHOTO/East News

Wiosną 2020 roku zobaczymy 13. już edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Fani z niecierpliwością wyczekują listy uczestników. Według medialnych doniesień potwierdzono udział jednej z popularnych piosenkarek.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji Polsat. Show oparte na hiszpańskim formacie cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Nic w tym dziwnego, metamorfozy gwiazd, które starają się odwzorować występy znanych muzyków, bywają szokujące. Na wiosnę 2020 roku zaplanowano emisję 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jak zwykle największe emocje widzów budzi lista uczestników, którzy wezmą udział w nowej edycji. Jak informuje "Super Express", trwają gorączkowe prace nad skompletowaniem składu, który przyciągnie widzów przed ekrany. Pierwsze gwiazdy miały zostać potwierdzone.

Twoja twarz brzmi znajomo: Gosia Andrzejewicz wystąpi w programie?

Jak dowiedział się "Super Express", pierwszą potwierdzoną uczestniczką 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jest popularna piosenkarka Gosia Andrzejewicz, autorka między innymi przeboju "Pozwól żyć". Ostatnią płytę "Film" Gosia wydała w roku 2014 i jej muzyczna gwiazda nieco przygasła, ale udział w popularnym programie mógłby pomóc jej w odzyskaniu popularności.

- W programie na pewno zaśpiewa Gosia Andrzejewicz - potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" osoba związana z produkcją show Polsatu.

Według informatora dziennika obok Gosi w programie zobaczymy Maurycego Popiela. 30-letni aktor znany jest widzom z roli Olka w "M jak Miłość". Pojawił się także w filmie "Miasto 44" oraz serialu "Korona królów". 

Przypomnijmy, że pod znakiem zapytania stoi udział jednego z jurorów. Paweł Królikowski trafił do szpitala i nie wiadomo, kiedy dojdzie do pełni sił.

Maurycy Popiel wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"?
fot. Damian KLAMKA/East News
Zagłosuj

Czekasz na nową edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF