Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 14: zmiany w programie. Maserak zastąpi Dowbora?

25.01.2021 16:23
Maciej Dowbor
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Widzowie Polsatu z niecierpliwością czekają na 14. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". W mediach pojawiły się plotki, że Rafał Maserak w najnowszej odsłonie programu zastąpi w roli prowadzącego Macieja Dowbora. Sprawę skomentowała dyrektor programowa stacji Nina Terentiew.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych i sztandarowa pozycja w ramówce Polsatu. Muzyczne show, w którym gwiazdy wokalnie i wizerunkowo upodabniają się do słynnych wokalistów i wokalistek, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszy odcinek polskiej edycji wyemitowano w roku 2014, a obecnie widzowie z niecierpliwością czekają na 14. już edycję zaplanowaną na wiosnę 2021 roku.

Pandemia koronawirusa miała niebagatelny wpływ na rynek mediów, wiele programów i seriali wstrzymano. Fani "Twoja twarz brzmi znajomo" obawiali się, że produkcja nowego sezonu może ucierpieć, podobnie jak ma to stać się w przypadku "Tańca z gwiazdami". W mediach pojawiły się także informacje dotyczące ewentualnych zmian wśród prowadzących. Od pierwszej edycji "Twoją twarz" prowadzi uwielbiany przez widzów duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Kto miałby zostać zastąpiony?

ZOBACZ TAKŻE:  Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji programu?

Twoja twarz brzmi znajomo 14: zmiana prowadzącego? Maserak miałby zastąpić Dowbora

Portal Pudelek informował, że Polsat planuje zmianę na stanowisku prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo" ze względu na chęć odmłodzenia obsady. Rafał Maserak miałby zejść z tanecznego parkietu i zastąpić Macieja Dowbora.

- Terentiew chce odmienić wizerunek stacji i przed telewizory przyciągnąć widzów nie tylko z małych miejscowości i wsi, ale i z dużych miast. Dlatego stawia na młode pokolenie gwiazd i odsuwa powoli starą gwardię - zdradzał informator portalu.

Jednak sama dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z "Twoim imperium" zdementowała te doniesienia, twierdząc, że gwiazdy stacji są w najlepszych możliwych miejscach.

- Ktoś to wyssał z palca. Pan Maserak będzie tam, gdzie będzie potrzebny. Wszyscy są u nas na swoich miejscach. Jeśli ktoś twierdzi, że pana Dowbora zastąpi pan Maserak, to się po prostu myli - czytamy.

Najwyraźniej Terentiew hołduje zasadę, według której "zwycięskiego składu się nie zmienia".