Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo: Joanna Koroniewska wystąpi w programie? Ma otrzymać specjalną stawkę

Maciej Friedrich
29.05.2019 10:13
Twoja twarz brzmi znajomo: Joanna Koroniewska wystąpi w programie? Ma otrzymać specjalną stawkę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Jak informuje tygodnik „Rewia”, włodarze Polsatu chcieliby zobaczyć Joannę Koroniewską w nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Stacja ma kusić aktorkę wyjątkowo atrakcyjną stawką.

Joanna Koroniewska przez 13 lat wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej w „M jak Miłość”. Sympatyczna aktorka była uwielbiana przez widzów i jej odejście z obsady produkcji zasmuciło wielu fanów. Choć Joanna ma na swoim koncie wiele innych ról serialowych i filmowych, to właśnie kreacja Małgorzaty zapewniła jej ogólnopolską popularność i zapewniła kontrakty reklamowe. Koroniewska w 2012 roku została twarzą linii kosmetyków marki Avon. Obecnie możemy oglądać ją w kryminalnym serialu „Ślad”.

Prywatnie Joanna Koroniewska od grudnia 2014 roku jest żoną prezentera Macieja Dowbora, syna Katarzyny Dowbor. Para ma dwie córki, Janinę i Helenę. Rodzice starają się chronić prywatność swoją i dzieci, rzadko pojawiają się na ściankach i nie dają pretekstów do plotek. Jednak według dwutygodnika „Rewia” stacja Polsat stara się, by małżonków można było obejrzeć w jednym programie.

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Fani: "Piękna, naturalna"

Twoja twarz brzmi znajomo: Joanna Koroniewska wystąpi w nowej edycji?

Maciej Dowbor jest prowadzącym popularne show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. „Rewia” informuje, że stacja chętnie zobaczyłaby Joannę Koroniewską w programie.

– Występ Joanny bez wątpienia dodałbym smaczku całemu show. I na pewno przyciągnął nowych widzów. Dlatego aktorka jest gorąco namawiana do udziału [...] Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew jest nie tylko matką chrzestną Maćka, ale i wielbicielką Joasi. Może uda jej się namówić ich, by razem wystąpili w programie. To byłaby gratka dla fanów – zdradza w rozmowie z magazynem pracownik Polsatu.

Co więcej, stacja ma być gotowa na wypłacenie Koroniewskiej „specjalnej stawki”, jeśli zgodzi się na uczestnictwo w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Sama aktorka jednak nie skomentowała prasowych doniesień.

Zagłosuj

Chciałbyś/Chciałabyś zobaczyć Joannę Koroniewską w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF