Zamknij

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" zaszalała? [FOTO]

Maciej Friedrich
25.05.2020 13:41
Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę
fot. Michal Wozniak/East News

Katarzyna Skrzynecka zaszokowała fanów, publikując zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" postawiła na odważne zmiany. Wielbiciele aktorki nie kryli jednak, że w nowej odsłonie wygląda świetnie.

Katarzyna Skrzynecka to kobieta wielu talentów, sprawdziła się jako aktorka, piosenkarka, prezenterka i osobowość telewizyjna. Debiutowała w musicalu "Metro", by następnie skupić się na karierze telewizyjnej i filmowej. Widzowie doskonale pamiętają ją z ról w "Graczykach" czy "Na Wspólnej" oraz z wielu świetnych dubbingów. Jej głos słyszeliśmy między innymi w "Królu Lwie", gdzie wcielała się w Nalę lub "Aladynie", gdzie wystąpiła jako Dżasmina. Od 2019 roku dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca".

Największą popularność w ostatnich latach Katarzyna Skrzynecka zawdzięcza jednak programom telewizyjnym. Prowadziła 11 sezonów "Tańca z gwiazdami", a obecnie jest jedną z jurorek "Twoja twarz brzmi znajomo". Telewizyjna popularność przełożyła się na popularność na Instagramie, gdzie aktorkę obserwuje już ponad 120 tysięcy użytkowników. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych Kasia pochwaliła się nową fryzurą.

 Katarzyna Skrzynecka przeszła wielką metamorfozę. Schudła 20 kg i ścięła włosy [ZDJĘCIA]

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę. Aktorka pokazała zdjęcie

Z powodu pandemii koronawirusa Katarzyna Skrzynecka nie może w pełni realizować się zawodowo. Wolny czas poświęciła między innymi na przeprowadzenie remontu łazienki i, jak się okazuje, wizerunkowej metamorfozie. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy oglądać jej nową fryzurę. Często zakręcone blond włosy gwiazdy "Twoja twarz brzmi znajomo" ustąpiły miejsca wygładzonym pasmom w popielatym odcieniu.

 Katarzyna Skrzynecka gorzko o jej sytuacji finansowej: "W tym roku nie będzie nas stać na wakacje"

- Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu. Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach - napisała w obszernym poście Skrzynecka.

Nowa fryzura i emocjonalny wpis Skrzyneckiej zachwycił fanów, którzy nie szczędzili gwieździe komplementów.

- Nowa fryzura, pięknie. Ja też wyznaję zasadę, że warto iść swoją drogą, a nie za tłumem.

- Jakoś jest pani nie do poznania na tym zdjęciu, ale ładnie.

- Ale pięknie - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się nowa odsłona Kasi?

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Jak podoba ci się nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF