Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Michał Wiśniewski nowym jurorem. Kacper Kuszewski pożegnał widzów

13.07.2021 13:04
Michał Wiśniewski
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski zostanie nowym jurorem show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nieoczekiwanie uwielbiany przez widzów Kacper Kuszewski pożegnał się z fanami i poinformował, że znika z programu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najpopularniejszych polskich programów muzycznych, choć nie prezentuje formuły typowej dla konkurencji. W hicie Polsatu, emitowanym na antenie stacji od 2014 roku, to gwiazdy rywalizują, starając się jak najwierniej oddać występy legend światowej muzyki. Widzów przed ekrany przyciągają nie tylko znani uczestnicy, ale także metamorfozy, jakie przechodzą. Charakteryzacja niejednokrotnie robiła oszałamiające wrażenie, a trenerzy wokalni potrafili uczynić cuda z głosem gwiazd, jak najbardziej zbliżając je do oryginałów.

Program cieszy się niesłabnącą popularnością, nic zatem dziwnego, że Polsat zdecydował się na wyprodukowanie 15. już edycji muzycznego show. Producenci postawili na bardzo mocny skład. Potwierdzono, że swoich sił na scenie spróbują między innymi: Barbara Kurdej-Szatan i znany z pierwszej odsłony "Jaka to melodia?" Robert Janowski. To jednak nie koniec niespodzianek: z programu znika jeden z jurorów, którego widzowie darzyli ogromną sympatią.

ZOBACZ TAKŻE:  Oto polska Miley Cyrus. Wokalistka zachwyciła swoim wykonaniem "Midnight Sky"

Michał Wiśniewski nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zastąpi gwiazdę programu

Kacper Kuszewski za pośrednictwem Instagrama "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnał się z widzami. Co więcej, na wolnym fotelu jurora ma zasiąść lider Ich Troje - Michał Wiśniewski.

- Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się, tym bardziej że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1. Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni uczestnicy, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia! Dziękuję całej ekipie, wspaniałemu jury oraz cudownym prowadzącym. Dziękuję także Państwu, czyli widzom i fanom programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście! Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie! - czytamy.

To z pewnością nieoczekiwana informacja, która zasmuciła wielu fanów. Widzicie Michała Wiśniewskiego jako jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?