Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 13: Pierwsi uczestnicy nowej edycji [FOTO]

Maciej Friedrich
16.01.2020 16:26
Twoja twarz brzmi znajomo 13: Pierwsi uczestnicy nowej edycji [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" nieustannie cieszy się dużą popularnością, obecnie trwają pracę nad 13. już edycją muzycznego show. W mediach pojawiły się nazwiska pierwszych uczestników, którzy zmierzą się w programie. 

"Twoja twarz brzmi znajomo" niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze fanów. Jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych cieszy się ogromną popularnością, a muzyczne i wizerunkowe metamorfozy gwiazd zachwycają. Za nami finał 12. edycji programu, w finale zwyciężył Adam Strycharczuk

W marcu 2020 roku będziemy mogli obejrzeć 13. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Oczywiście wielbiciele programu z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia uczestników nowej odsłony show. Padają różne nazwiska, mówiło się między innymi o udziale Gosi Andrzejewicz. Jak poinformował "Fakt", dziennikarze dziennika dotarli do nazwisk czwórki pierwszych uczestników. 

Twoja twarz brzmi znajomo 13: Kto wystąpi w nowej edycji?

Fakt ujawnił sylwetki czwórki gwiazd, które mają wziąć udział w 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Na scenie ma zaprezentować się zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland", piosenkarka Marta Gałuszewska. Rywalizować z nią mają: Karol Dziuba, aktor filmowy i teatralny oraz znany między innymi z "M jak Miłość" Filip Gurłacz. Stawkę uzupełniać ma Kamila Boruta.

Jak więc widać, aktorzy mają w nowej edycji silną reprezentację. Niestety, na fotelu jurora może zabraknąć Pawła Królikowskiego

Zagłosuj

Oglądasz "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF