Zamknij

Wypadek na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor doznał poważnej kontuzji

04.03.2021 16:30
Twoja twarz brzmi znajomo
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Gawron-Jedlikowski uległ wypadkowi podczas przygotowań do jednego z odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - podaje portal Pomponik. Aktor doznał dotkliwej kontuzji. Co dalej z jego udziałem w show?

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 5 marca wraca na antenę Polsatu. Będzie to już czternasta edycja wokalnego show, w którym gwiazdy przebierają się za znanych artystów i jak najwierniej próbują odtworzyć największe muzyczne hity. Program w tym sezonie zajął miejsce "Tańca z gwiazdami" i będzie emitowany w każdy piątek o godzinie 20.00.

W 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpią: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. W jury ponownie zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego przed rokiem Pawła Królikowskiego. Prowadzącymi są nadal Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. 

Twoja twarz brzmi znajomo: Adam Strycharczuk stracił tatę przez koronawirusa

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Gawron-Jedlikowski doznał kontuzji 

Jak informuje portal Pomponik, podczas nagrywania jednego z odcinków doszło do przykrego zdarzenia. Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" Piotr Gawron-Jedlikowski uległ poważnej kontuzji. 

Podczas ćwiczenia wymagającej choreografii gwiazdor zerwał sobie ścięgno Achillesa. Jedlikowski mimo ogromnego dyskomfortu dokończył taniec - cytuje swojego informatora Pomponik.

Jak relacjonuje portal, aktorowi natychmiast udzielono pomocy - założono stabilizator i dobrano rehabilitację. Na szczęście kontuzja nie wykluczyła 32-latka z programu. 

Uczestnik po kilku dniach rekonwalescencji wrócił do pracy. Wszystkie postacie do kolejnych odcinków przygotowuje z ortezą. Nie daje mu to żadnych forów. Przez jurorów jest oceniany tak samo jak pozostali - podkreśla źródło Pomponika.