Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Twoje Imperium”: Ostra kłótnia Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Interweniowała ochrona klubu

23.10.2018 11:28

Pod koniec sierpnia pojawiła się informacja, że związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego wisi na włosku. Według „Twojego Imperium” para bardzo mocno pokłóciła się pod jednym z warszawskich klubów. Sytuacja miała być tak napięta, że zainterweniowała ochrona. O co poszło?

„Twoje Imperium”: Ostra kłótnia Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Interweniowała ochrona klubu fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która zdecydowanie ma teraz swoje pięć minut. 19-latka bryluje na branżowych imprezach i podpisuje intratne kontrakty reklamowe. Duża popularność oznacza spore zyski, ale też mniej czasu na życie prywatne. Być może nie podoba się to partnerowi Julii, aktorowi Antkowi Królikowskiemu. Choć para nie komentowała oficjalnie swojego związku, od pewnego czasu mówi się o kryzysie. Wieniawa między innymi sama wybrała się na prezentację ramówki Polsatu. Jak donosi „Twoje Imperium”, niedawno para bardzo mocno pokłóciła się pod jednym z warszawskich klubów.

Wieniawa i Królikowski fot. Instagram:@juliawieniawa

Ostra kłótnia Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego

Według fotoreportera tygodnika, do kłótni doszło pod jednym z modnych warszawskich lokali, gdzie Królikowski przebywał w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. W pewnym momencie miała pojawić się Wieniawa, która przywitała się zarówno z partnerem, jak i tajemniczą kobietą. Spokojna rozmowa przerodziła się ponoć w bardzo poważną awanturę, którą para toczyła na oczach innych bawiących się w klubie osób. Według „Twojego Imperium” Królikowski uderzyłby Julię, gdyby nie interwencja któregoś z bywalców lokalu. Do akcji miała także wkroczyć ochrona. Następnie Wieniawa i Królikowski mieli dokończyć rozmowę, po której Julia odjechała taksówką, a Antek wrócił do klubu.

RadioZET.pl/Twoje Imperium/MF

Oceń