Zamknij

Tyle na swoich programach zarabia Magda Gessler

Redakcja
05.09.2018 13:20
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Prowadzi kilka programów telewizyjnych, za które zgarnia niebagatelne sumy. Wkrótce pojawi się kolejne show.

Programy Magdy Gessler nieprzerwanie cieszą się olbrzymią popularnością. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” już niebawem rozpoczyna kolejny sezon swojego największego show, a podobno w planach jest już kolejny program z jej udziałem. Okazuje się, że zarobi na nim tyle, co na „MasterChefie” – 600 tysięcy złotych. A to tylko część jej dochodów z programów telewizyjnych.

Tyle zarabia Magda Gessler

Jak wylicza „Super Express”, to prawie 3 miliony złotych – a przecież nie wchodzą w to choćby zyski z udziału w reklamach. Za „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler zgarnia 700 tysięcy złotych, 600 tysięcy złotych za „MasterChefa” i aż milion złotych za „Sexy kuchnię”. Nowy program to dodatkowe 600 tysięcy – czyli łącznie 2,9 miliona złotych rocznie!

Jak dotąd, nie są znane szczegóły nowego programu Magdy Gessler, ale już trwają nad nim prace i ma to być potencjalny hit. Wiadomo, że gwiazda ma – wzorem „Kuchennych rewolucji” – jeździć po Polsce. Nie będzie jednak pomagać restauracjom, a kucharzom, szkoląc ich i przekazując cenną kulinarną wiedzę. Zakładamy, że nie obejdzie się bez wielkich emocji, bo to przecież one są siłą wszystkich programów z udziałem Gessler.

RadioZET.pl/Super Express/SA