Zamknij

Tyle zabiegów na twarz przeszła Anna Lewandowska - ocenia lekarz

Redakcja
19.09.2018 11:10
Anna Lewandowska
fot. Lekarka w wielkim mieście Instagram

Anna Lewandowska wcale nie korygowała wyglądu nosa - twierdzi specjalista, który ocenił, co poprawiała sobie żona Lewego. Przeszła jednak sporo innych zabiegów.

Anna Lewandowska prowadzi bardzo aktywny, zdrowy tryb życia i dba o to, co je. To z pewnością ma ogromny wpływ na jej wygląd. Ale czy zawdzięcza go tylko aktywności i zdrowemu odżywianiu, czy też korzysta ze zdobyczy medycyny estetycznej? Nie ulega wątpliwości, że przez lata jej obecności w show biznesie, jej twarz uległa sporym zmianom.

Lekarz medycyny estetycznej, Anna Adamczyk, która prowadzi na Facebooku i Instagramie profil "Lekarka w wielkim mieście", oceniła twarz Anny Lewandowskiej i wyjaśniła, co - jej zdaniem - poprawiała sobie trenerka.

Co Anna Lewandowska poprawiała w wyglądzie twarzy?

Jak zauważyła Adamczyk. Lewandowska na pewno poprawiała swój uśmiech.

Zobacz także

"Ania zainwestowała w aparat na zęby. Dzięki czemu jej uśmiech stał się piękniejszy, a dolne piętro uległo pozytywnej zmianie. Według mnie nie ma tu żadnych licówek, jednak nie wykluczam odbudowy kompozytowej, która często jest potrzebna po leczeniu ortodontycznym" - informuje i dodaje, że także czerwień warg jest bardziej wyraźna, co również sugeruje zabieg estetyczny.

Lekarka oceniła też nos, co do którego Lewandowska zaprzecza, by cokolwiek przy nim "majstrowała". Zgadza się, że trenerka nie zdecydowała się na zabieg mający na celu poprawę estetyki wyglądu, a jedynie korekcję krzywej przegrody.

"Ania zaprzecza jakimkolwiek operacjom plastycznym. Wiemy, że jej nos w trakcie jednej z walk uległ złamaniu i to chyba nie jeden raz. Przez co na pewno uległ zmianie. Czytałam gdzieś artykuł, że przez problemy z przegrodą nosową ma problemy z oddychaniem... Myślę, że nie było tu stricte operacji plastycznej w celu korekty kształtu (spójrzcie na jej zdjęcie z profilu). Jeśli była operacja to związana ze złamaniem i krzywą przegrodą.

Botoks na 99 procent

Anna Adamczyk przyznaje, że Lewandowska regularnie korzysta z botoksu.

"Botoks na trzy okolice. Tak na 99 procent, jako że buzia Ani jest bardzo mimiczna i uwielbia się uśmiechać".

Na koniec lekarka dodaje:

"Ania jak każda kobieta chce długo zachować młody wygląd więc myślę , że korzysta z zabiegów profilaktycznych / przeciwstarzeniowych a jeśli miała jakieś poprawki to są bardzo subtelne i zdecydowanie na plus".

RadioZET.pl/Lekarka w wielkim mieście Instagram/SA