Zamknij

Tymek zostanie tatą? Dziewczyna rapera odpowiada: "Jestem w ciąży, ale spożywczej"

Patrycja Chudolińska
17.01.2020 13:55
Tymek
fot. Instagram/ecnavelo

Tymoteusz Bucki, znany jako Tymek, jest jednym z najbardziej popularnych raperów ostatnich miesięcy. W czwartek media obiegła informacja, że muzyk spodziewa się dziecka. Jego dziewczyna zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Tymek zostanie tatą?

Tymek spodziewa się dziecka? W czwartek w mediach pojawiła się informacja o ciąży partnerki rapera, Natalii Wajdy. Dziewczyna odpowiedziała na pytanie na ten temat na Instagramie.

- Jesteś w ciąży? - dopytywał fan.

- Mam za dużo pytań o dzieci. Odpowiem raz. Tak, chcę mieć dzieci i lubię dzieci i tak, jestem - odparła zdecydowanie.

Po tej wiadomości na profilu Tymka i jego ukochanej pojawiły się liczne gratulacje od fanów. Okazuje się jednak, że radość internautów była przedwczesna. Dziewczyna artysty wyjaśniła, że był to tylko żart.

Dziewczyna Tymka dementuje plotki

Tymoteusz i Natalia nie zostaną w najbliższym czasie rodzicami. Dziewczyna Tymka postanowiła sprostować swoją wypowiedź.

Odnośnie dzisiejszych artykułów na portalach plotkarskich: oświadczam, że nie jestem w ciąży. Odpowiedź na pytanie była prześmiewcza (odnosiła się do żartobliwej odpowiedzi jakiś czas temu, że jestem w "ciąży spożywczej"). Nie szukajcie drugiego dna tam, gdzie do nie ma i nabierzcie dystansu do pewnych spraw. W momencie, kiedy naprawdę będę spodziewać się dziecka, mogę to ogłosić lub nie. Nie wszystko na serio. Miłego wieczoru - sprostowała.

Co o tym myślicie? Uwierzyliście w doniesienia o ciąży?

RadioZET.pl/PCh