Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży. Zdradziła płeć i imię dziecka

25.09.2019 17:14

Natalia Gulkowska z "Top Model" spodziewa się dziecka. Modelka podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie. Zamieściła zdjęcie USG i przy okazji potwierdziła, jakiej płci będzie jej druga pociecha. Natalia Gulkowska wybrała także imię dla dziecka.

Karolina Pisarek i Natalia Gulkowska fot. Instagram:@nataliagulkowska

Natalia Gulkowska wzięła udział w 5. edycji "Top Model". Udało jej się wejść do domu modelek i zrealizować kilka sesji zdjęciowych, niestety pożegnała się z programem jeszcze przed finałem. Już wtedy była mamą kilkuletniego Franka. Teraz modelka ma kolejny powód do radości i okazję, by o sobie przypomnieć. Natalia Gulkowska poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka.

Natalia Gulkowska z "Top Model" jest w ciąży

Była gwiazda "Top Model" podzieliła się dobrą nowina na Instagamie. Zrobiła to w modny obecnie sposób, zamieszczając zdjęcie USG. Natalia Gulkowska, która w sierpniu wyszła za mąż, już wie, jakiej płci będzie jej dziecko. Nawet jest zdecydowana co do imienia. Z komentarza można się dowiedzieć, że modelka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży i spodziewa się syna. Chłopiec otrzymał imię Leon.

Franio doczekał się rodzeństwa! Czekamy na Ciebie Leonku - napisała uradowana modelka. 

Pod postem byłej uczestniczki "Top Model" spływają życzenia od znajomych i fanów. Obserwatorów Natalii najbardziej interesuje, kiedy przyjdzie na świat jej drugie dziecko. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Leonek urodzi się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Kochana, ile ci jeszcze zostało? - pytają obserwatorzy.

Jestem w 14 tygodniu, więc jeszcze trochę - odpowiedziała gwiazda "Top Model".

RadioZET.pl/jw

Oceń