Zamknij

Gwiazda "Top Model" w "Playboyu". Kim jest Katarzyna Smolińska? [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
10.07.2019 14:53
Gwiazda "Top Model" w "Playboyu". Kim jest Katarzyna Smolińska? [ZDJĘCIA]
fot. Wojciech Olszanka/East News

Katarzyna Smolińska to modelka, której popularność przyniósł udział w pierwszej edycji modowego show "Top Model". Jej uroda została dostrzeżona przez redakcję magazynu "Playboy". Rozbieraną sesję z udziałem Kasi będziemy mogli podziwiać w sierpniowym wydaniu.

"Top Model" to program, który wielu początkującym modelkom i modelom pomógł osiągnąć popularność. Co ciekawe, na udziale z nim korzystają nie tylko zwycięzcy i finaliści, ale często również osoby, które nie zajęły miejsca na podium. Tak jest między innymi w przypadku Katarzyny Smolińskiej, którą widzowie modowego show mogą pamiętać z pierwszej edycji. Choć nie znalazła się w finałowej trójce, zajęła wysokie czwarte miejsce i zapadła w pamięć fanom oraz projektantom. "Top Model" był dla niej trampoliną do kariery w branży.

Gwiazda Top Model w sesji dla "Playboya"

Kasia Smolińska dobrze radzi sobie na wybiegach, jest również popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie, na którym można zobaczyć często dość odważne zdjęcia, obserwuje już ponad 14 tysięcy użytkowników. O jej urodzie i figurze nie zapomniała również redakcja magazynu "Playboy", na czele z nową redaktor naczelną, Anną Mierzejewską. Po zaskakującej okładce z Michaliną Olszańską przyszedł czas na rozbieraną sesję Kasi Smolińskiej.

Informacją o sesji uczestniczki "Playboya" pochwalił się na Instagramie fotograf Miron Chomacki.

Warto zaznaczyć, że Katarzyny nie zobaczymy na okładce "Playboya", a wewnątrz magazynu. W sierpniu playmate magazynu została Nicole Gregorczuk.

Katarzyna Smolińska - kim jest modelka, która rozebrała się dla "Playboya"?

Po udziale w "Top Model" Katarzyna Smolińska miała swoje pięć minut. Pojawiała się na wybiegach u topowych polskich projektantów i współpracowała ze znanymi markami. Pracowała również przy programie "W kinie i na kanapie" oraz studiowała socjologię i prawo. W wywiadzie podkreślała, że nie wyklucza pracy w mediach. We wrześniu 2017 roku wzięła ślub z Karolem Borkowskim.

Zagłosuj

Czytasz "Playboya"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF