Zamknij

Uczestniczka show TVN walczy z nowotworem

Redakcja
13.03.2018 12:26
Konrad Rybak Karolina Gabarkiewicz
fot. Facebook/Konrad Rybak

Karolina Gabarkiewicz wzięła udział w jednej z edycji show TVN "Kto poślubi mojego syna". Teraz walczy z nowotworem. W zmaganiach z chorobą wspiera ją chłopak - Konrad Rybak, który również był uczestnikiem tego show.

Uczestniczka show "Kto poślubi mojego syna" - Karolina Gabarkiewicz - zmaga się z nowotworem. Dotąd jej życie było spokojne i szczęśliwe, a miłość, którą znalazła po udziale w programie TVN, dodawała jej skrzydeł. Diagnoza wszystko zmieniła: ma nowotwór piersi.

Choć Karolina była w grupie dziewcząt starających się o innego z uczestników "Kto poślubi mojego syna" - Pawła Bakunowicza, to jednak ostatecznie stworzyła związek z innym mężczyzną z programu. Z Konradem poznali się przypadkiem, kiedy on spotkał się ze znajomymi w pubie. Wśród przyprowadzonych osób była ona. Parą są już od trzech lat.

Karolina może liczyć na wsparcie Konrada w trudnych dla siebie chwilach. W listopadzie 2017 roku usłyszała przerażającą diagnozę. Teraz zbiera środki na walkę z chorobą. W serwisie zrzutka.pl zamieściła informację o tym, jak bardzo zmieniło się jej życie od wykrycia nowotworu i jak trudna droga ją czeka.

"7 listopad 2017 - data która zmieniła moje życie raz na zawsze. Tego dnia pojechałam na usg piersi , starałam badać się regularnie ponieważ jestem obciążona genetycznie. Podczas usg Radiolog mocno zaniepokojona znalazła GO - guza piersi 2, 5 cm. Pocieszyła mnie wtedy mówiąc że w 80% przypadków takie guzy są nie złośliwe. Mimo wszystko to był cios , płacz i czarne myśli (...) Szok. Jak to rak?" - napisała.

Przyznaje, że przed nią ciężki rok: "Czeka mnie chemioterapia, kolejna operacja, radioterapia oraz hormonoterapia na 2 lata. Myśl o tym że będę łysa, nie wiadomo co z piersią, słaba, bo chemia osłabia, dołuje mnie strasznie, ale chcę walczyć - CHCĘ ŻYĆ... do tego właśnie potrzebuję Waszej pomocy" - apeluje.

Zachęcamy do wsparcia i życzymy powodzenia w walce z chorobą.

RadioZET.pl/SA