Zamknij

Uczestniczki "Big Brothera" są razem? Zaskakujące wyznanie chorej Natalii Dawidowskiej [FOTO]

11.02.2021 17:02
Natalia Dawidowska
fot. Beata Zawadzka/East News

Natalia Dawidowska i Ola Balawender z "Big Brothera" zostały parą? "Natan" opublikowała zdjęcie Oli i przedstawiła ją jako swoją drugą połówkę. W poście pojawiło się romantyczne wyznanie. 

Natalia Dawidowska i Ola Balawender były uczestniczkami drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7. Ola została usunięta z programu za złamanie regulaminu. Z kolei Natalia nawiązała bliską relację z Ewą Kępys, oficjalnie będącą dziewczyną Kamila Lemieszewskiego. Z romansu ostatecznie nic nie wyszło - dziewczyny opuściły program i rozstały się w burzliwych nastrojach. 

W domu Wielkiego brata Ola przyznała się Natalii, że kiedyś była z przyjaciółką, która się w niej zakochała. Związek z kobietą okazał się trudnym doświadczeniem i na lata odcisnął piętno na psychice wrażliwej uczennicy szkoły katolickiej. Ola wyznała, że tkwiła w relacji, której nie czuła, ale nie chciała zrywać z obawy przed samotnością. Jak mówiła, wszystko odbywało się w tajemnicy przed rodziną i znajomymi.

Chora Natalia Dawidowska z "Big Brothera" prosi o pomoc. Koszty terapii ją przerosły

Big Brother: Natalia Dawidowska i Ola Balawender są w związku? 

Mieszkająca w Londynie Natalia od roku walczy z nowotworem. Przeszła mastektomię obu piersi i podjęła chemioterapię. Niedawno zwróciła się do internautów o pomoc finansową. Na szczęście "Natan" może liczyć na wsparcie przyjaciół. Jest wśród nich znana z "Big Brothera" Ola Balawender. Co ciekawe, dziewczyny łączy bliska więź, o czym świadczy zamieszczone na Instagramie wyznanie Dawidowskiej. 

Moja druga połówka, mój tlen, mój lek. Czy kocham? Oczywiście! Za co cię kocham? Za nic, ponieważ kocham za nic - wyznała Natalia i okrasiła wpis wymownymi hashtagami: miłość, związek, LGBT.

A jednak jesteście parą - napisała jedna z obserwatorek.

A jednak... - potwierdziła Natalia. 

W komentarzach posypały się serduszka i życzenia szczęścia dla dziewczyn. 

Fajnie, że Ola ciebie tak wspiera, to kochane. 

Ola jest taka piękna, aż ciary przechodzą! Wygrasz walkę, a potem będziecie się mogły sobą cieszyć - piszą internauci i dodają otuchy chorej Natalii, która w wyniku chemioterapii straciła włosy.