Zamknij

Uczestnik "Sanatorium miłości" jest w szpitalu. Czeka go poważna operacja

16.07.2021 13:12
Edward Sanatorium miłości
fot. Sanatorium miłości / TVP

Edward Kubacki, uczestnik 3. edycji "Sanatorium miłości", trafił do szpitala. Jego ukochana Hania w rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradziła, co się stało. "Idzie pod nóż" - mówi zmartwiona kobieta.

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów randkowych Telewizji Polskiej. Show prowadzone przez Martę Manowską doczekało się już trzech edycji, a obecnie trwają castingi do kolejnego sezonu. Jednym z uczestników minionej serii był Edward Kubacki. 67-letni senior nie znalazł w programie wielkiej miłości, jednak wkrótce po udziale w show poznał Hannę i to z nią stworzył udany związek.

Wielka miłość Edwarda została przedstawiona na profilu "Sanatorium miłości" w kwietniu tego roku. Para ma za sobą także wywiad w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się jednak, że po szczęśliwych chwilach muszą zmierzyć się z poważnymi trudnościami. Uczestnik show TVP trafił do szpitala.

Edward z "Sanatorium miłości" w szpitalu

Jak informuje portal Pomponik.pl, Edward Kubacki trafił do szpitala w związku z planowaną operacją. Jego ukochana jest wyraźnie zmartwiona. 67-latek czeka na zabieg w szpitalu w Bydgoszczy.

- Edziu trafił właśnie do szpitala. Idzie pod nóż. To skomplikowana operacja laryngologiczna - zdradziła w rozmowie z dziennikarzami.

Życzymy Edwardowi dużo zdrowia!