Zamknij

Ukochana Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. "Przy takim dopingu Piter szaleje" [FOTO]

01.03.2021 12:52
Piotr Żyła
fot. Damian Klamka/East News

Piotr Żyła zdobył mistrzostwo świata w skokach narciarskich. Podczas walki o złoty medal mógł liczyć na nieprzerwane wsparcie i doping ukochanej dziewczyny, Marceliny Ziętek. Ostatnio partnerka skoczka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami w bieliźnie.

Piotr Żyła został nowym mistrzem świata w skokach narciarskich. Jego zwycięski skok w niemieckim Oberstdorfie obserwowały miliony widzów przed telewizorami, jednak niewątpliwie najważniejsze dla skoczka było wsparcie bliskich. Przed ekranem kibicowała mu przede wszystkim ukochana Marcelina Ziętek. Partnerka Żyły relacjonowała swoją reakcję na wiadomość o zwycięstwie, nie kryjąc przy tym łez szczęścia.

Marcelina Ziętek cieszy się sporym gronem obserwatorów na Instagramie. Po tym, jak Piotr Żyła zdobył złoty medal na mistrzostwach świata, jej profil zalała fala gratulacji od uradowanych fanów. Celebrytka znana z serialu "19+" wzbudza coraz większe zainteresowanie. Jej ostatnie zdjęcie udowadnia, że nie boi się stawić czoła światu show-biznesu. Ukochana polskiego skoczka pokazała się w samej bieliźnie.

Zobacz także: Justyna Żyła dogryzła byłemu mężowi tuż po tym, jak został mistrzem świata

Ukochana Piotra Żyły zachwyca zdjęciem w bieliźnie

Partnerka Piotra Żyły często bierze udział w sesjach zdjęciowych. Tym razem zapozowała przed fotografem w bieliźnie, zimowych butach oraz narciarskich goglach.

- Praca, wytrwałość, uczciwość, pasja. Mieszanka na spełnianie marzeń - dodała w opisie pod zdjęciem.

Internauci są zachwyceni jej urodą. Fani nie szczędzili komplementów partnerce Piotrka Żyły.

- Idealna figura.

- No tak... przy takim dopingu Piter szaleje... Brawo dla Was!

- Piękna figura. Nie daj się hejterom, bo jesteś piękną kobietą.

- Piotruś, przecież Ty od zawsze wiedziałeś, że kiedyś Mistrzem będziesz. Jednakże taka kobieta to Ci się nawet nie śniła. I proszę, nie przyznawaj mi racji, tylko weź ją i całuj mocno - czytamy w komentarzach.