Zamknij

Ula Chincz jest w ciąży. Pokazała wielki brzuszek i zdradziła termin porodu

08.09.2020 09:07
Ula Chincz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ula Chincz jest w ciąży. Była gwiazda "Dzień Dobry TVN" znana obecnie z kanału "UlaPedantula" opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji, na którym widać sporych rozmiarów brzuszek. Kiedy urodzi Ula Chincz i jakiej płci będzie dziecko dziennikarki? 

Ula Chincz spodziewa się dziecka. Prezenterka znana z takich programów jak "Pytanie na śniadanie", "Dzień Dobry TVN" oraz "Dom Marzeń" pochwaliła się ciążową sesją na Instagramie oraz nagrała specjalny odcinek na swoim kanale "UlaPedantula", w którym zdradziła szczegóły swojego stanu. Okazuje się, że Chincz jest w zaawansowanej ciąży i już za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. 

Ula Chincz po 11 latach ponownie zostanie mamą. Gwiazda TVN Style ma już syna, Ryszarda, z małżeństwa z informatykiem Sławomirem Chinczem. Niedawno gwiazda pochwaliła się przystojnym małżonkiem w mediach społecznościowych. Więcej o jej życiu prywatnym można dowiedzieć się z Instagrama oraz wideobloga zatytułowanego "UlaPedantula". Prezenterka dzieli się tam radami na temat prowadzenia gospodarstwa domowego. W ostatnim odcinku zaskoczyła jednak osobistym wyznaniem. Ula Chincz wyznała, że jest w ciąży i zdradziła kiedy urodzi się jej drugie dziecko. 

Magda Mołek odchodzi z TVN. Prezenterka oficjalnie żegna się ze stacją

Ula Chincz jest w ciąży. Pokazała zdjęcia z brzuszkiem 

Ula Chincz nagrała specjalny odcinek "UliPedantuli", w którym ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Radosną nowiną podzieliła się również na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie z ciążowej sesji. 42-letnia gwiazda TVN pozuje w eleganckiej czarnej sukni, która mocno podkreśla jej ciążowe kształty.

Pedantulowa rodzina wkrótce się powiększy. O tym, że jestem w ciąży, dowiedziałam się na samym początku pandemii. Myślę, że wszyscy pamiętamy, jak się wtedy czuliśmy, nie wiedzieliśmy, na czym stoimy, co będzie dalej, był strach, obawy o bliskich, ale też o pracę i też o to jak będzie wyglądała na sza codzienność. (…) Sama musiałam sobie wszystko poukładać, poplanować, poogarniać. Czeka mnie naprawdę niezła życiowa rewolucja - ogłosiła na YouTube prezenterka. 

Ula Chincz zdradziła przybliżony termin porodu. Dziecko prezenterki przyjdzie na świat pod koniec bieżącego roku.

Od połowy grudnia, pewnie do końca stycznia, moje „pedantulowe” aktywności będą trochę ograniczone z oczywistych względów. To będzie taki czas, żeby się odnaleźć w nowej rzeczywistości, żeby się tym czasem nacieszyć - powiedziała. 

Ula Chincz na razie nie zdradza, jakiej płci jest wyczekiwane dziecko. Preznterka zapewne poinformuje o tym już niedługo w kolejnych odcinkach na kanale "UlaPedantula".

Posłuchaj podcastu