Zamknij

Ula Chincz pokazała synka. "Dzieci odejmują ci lat"

24.11.2020 12:27
Ula Chincz
fot. Tricolors/ East News

Ula Chincz na początku listopada po raz drugi została mamą. Gwiazda nie należy do grona mam, które zasypują social media zdjęciami pociech. Tym razem zdecydowała się pokazać urocze, wspólne zdjęcie z maluszkiem.

Ula Chincz na początku listopada tego roku po raz drugi została mamą. Gwiazda została mamą małego Roberta, który błyskawicznie skradł serca fanów. Choć gwiazda TVN nie należy do grona gwiazd, które zasypują social media zdjęciami pociech, zdecydowała się pokazać uroczą fotografię ze śpiącym synkiem.

Zobacz też: Ula Chincz urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła imię [FOTO]

Ula Chincz pokazała urocze zdjęcie z synkiem. "Dzieci odejmują ci lat"

Piękny kadr zachwycił fanów Uli Chincz. "Pięknie pani wygląda, Robert jest przesłodki", "Ula, mogę śmiało stwierdzić, że dzieci odejmują ci lat", "bezcenne chwile", "piękne zdjęcie" - pisali.

Na co dzień Ula Chincz łączy pracę dziennikarki z obowiązkami mamy. Ula Chincz związana jest z "Dzień Dobry TVN". Jest również autorką bloga i kanału na YouTube "Ula Pedantula". Chincz jest również współautorką książki "7 dni. Świat", poświęconej jej tacie - Andrzejowi Turskiemu. Prywatnie, gwiazda 14 lat temu poślubiła Sławomira Chincza. Para wychowuje jeszcze jedno dziecko - 11-letniego syna Rysia.

RadioZet.pl