Zamknij

Ula Chincz zdradziła płeć i imię dziecka. Synek uparł się, żeby było na "R"

22.09.2020 14:13
Ula Chincz
fot. Bartosz KRUPA/East News

Ula Chincz zna już płeć dziecka i wybrała imię. Była dziennikarka "Dzień Dobry TVN" zdradziła szczegóły w nowym odcinku "Uli Pedantuli". Jak będzie miało na imię dziecko Uli Chincz? 

Ula Chincz wkrótce urodzi drugie dziecko. Prezenterka znana z takich programów jak "Pytanie na śniadanie", "Dzień Dobry TVN" oraz "Dom Marzeń" niedawno pochwaliła się ciążową sesją na Instagramie i nagrała specjalne wideo na swoim kanale "Ula Pedantula", w którym zdradziła szczegóły swojego stanu. Termin porodu zaplanowany jest na przełom grudnia i stycznia. Tymczasem dziennikarka poznała już płeć oczekiwanej pociech i zdążyła wybrać imię. 

Ula Chincz po 11 latach ponownie zostanie mamą. Gwiazda TVN Style ma już syna, Ryszarda, z małżeństwa z informatykiem Sławomirem Chinczem. Niedawno gwiazda pochwaliła się przystojnym małżonkiem w mediach społecznościowych. Więcej o jej życiu prywatnym można dowiedzieć się z Instagrama oraz wideobloga zatytułowanego "Ula Pedantula". Prezenterka dzieli się tam radami na temat prowadzenia gospodarstwa domowego. W jednym z ostatnich odcinków zaskoczyła jednak osobistym wyznaniem na temat ciąży.

Ula Chincz wyjawiła płeć dziecka. Jakie imię wybrała? 

Ula Pendantula podzieliła się z fanami kolejnym wyznaniem dotyczącym oczekiwanego dziecka. Ula Chincz spodziewa się syna. Mało tego, gwiazda wie już, jakie imię nada chłopcu. W wyniku rodzinnej debaty, w której decydujący głos należał do synka Rysia, stanęło, że malec najpewniej otrzyma imię Robert. 

Kryteria doboru imienia były bardzo złożona. Imię osadzone w tradycji, łatwe do zmiękczenia i proste do wypowiedzenia w obcych językach. A nasz synek Rysiek dorzucił czwarte kryterium pod tytułem: "musi być na R" i lista nagle skróciła się bardzo mocno. Stąd pomysł na… Roberta! Ja się trochę upierałam przy Romanie, bo bardzo mi się podobał, ale mój mąż powiedział nie. Nie wiem dlaczego - opowiedziała Chincz.

Rodzina jest zdecydowana na 99%, ale ostateczna decyzja zapadnie dopiero po narodzinach. Jeśli gwiazda zobaczy chłopca i stwierdzi, że Robert do niego nie pasuje, wybierze inne imię. 

Posłuchaj podcastu