Zamknij

Uma Thurman była molestowana przez Harveya Weinsteina

Redakcja
24.11.2017 16:10
Uma Thurman
fot. ons.pl

Uma Thurman na Instagramie złożyła Harveyowi Winsteinowi wyjątkowe "życzenia" z okazji święta Dziękczynienia. Z wpisu aktorki wynika, że i ona może być jedną z kobiet, które molestował producent.

"Szczęśliwego Dziękczynienia! Jestem dziś wdzięczna za to, że żyję dla wszystkich tych, których kocham, i dla wszystkich, którzy mają odwagę wstawiać się za innymi" - napisała Thurman i przypomniała jedną ze swoich wcześniejszych wypowiedzi, tuż po wybuchu skandalu z Winsteinem w roli głównej.

"Mówiłam niedawno, że byłam rozzłoszczona i mam ku temu kilka powodów, #metoo, na wypadek gdybyście nie potrafili tego odczytać z mojego wyrazu twarzy. Czuję, że to ważne, by dać sobie czas, być uczciwym, być dokładnym, więc… Szczęśliwego Święta Dziękczynienia Wszystkim! (Poza Tobą, Harvey, i wszystkimi twoimi nikczemnymi konspiratorami – Cieszę się, że to wszystko toczy się powoli – nie zasługujesz na kulkę) – bądź czujny" - zakończyła.

Choć z wpisu nie wynika wprost, że Thurman padła ofiarą producenta, to jednak komentarze w sieci pokazują, że właśnie tak internauci oceniają powyższy wpis.

Przypomnijmy, że skandal wokół Harveya Weinsteina wybuchł po publikacji artykułu w "The New York Times", w którym 29 kobiet oskarżyło go o molestowanie seksualne. Wśród kobiet, które wcześniej wyznały, że były przez niego molestowane, są m.in. Angelina Jolie czy Gwyneth Paltrow. Lista stale się powiększa i wygląda na to, że do tego grona dołączyła także Uma Thurman.

RadioZET.pl/SA