Zamknij

Huczne urodziny Roberta Lewandowskiego. Anna w drapieżnej kreacji. Wrażenie robiły torty [FOTO]

31.08.2021 11:29
Anna i Robert Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Robert Lewandowski świętował 33. urodziny. Impreza na cześć polskiego króla strzelców została zorganizowana w nowo otwartym lokalu w Warszawie. Razem z solenizantem i Anną Lewandowską bawiła się śmietanka towarzyska stolicy, w tym spore grono gwiazd. Na Instagramie pojawiły się pierwsza zdjęcia ze strzeżonej imprezy. 

Robert Lewandowski skończył 33 lata dokładnie 21 sierpnia, ale impreza urodzinowa na jego cześć odbyła się dopiero w ubiegły weekend. Kapitan polskiej reprezentacji musiał poczekać parę dni na żonę, Annę Lewandowską, która akurat wtedy wyjechała do Starej Wsi, aby poprowadzić kolejną edycję obozu treningowego Camp By Ann. W końcu para znalazła dogodny termin na wyprawienie hucznej imprezy z udziałem gwiazd.

Urodziny Lewego odbyły się w nowo otwarty klubie należącym do Roberta. Jak można było się spodziewać, "B-day party" króla strzelców Bayernu Monachium zorganizowano z prawdziwym rozmachem, jednak do końca pilnie strzeżono, by szczegóły imprezy nie przedostały się do mediów. Pod klubem czekali jednak paparazzi, którzy uchwycili wysiadających z samochodu Roberta i Annę oraz znanych gości. W końcu Anna sama zdecydowała się zdradzić parę szczegółów na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko? Wymowna reakcja Anny na pytanie fanki

Urodziny Roberta Lewandowskiego. Anna pokazała zdjęcia z imprezy

Wśród celebrytów świętujących 33. urodziny Roberta Lewandowskiego pojawili się m.in. Wojciech i Marina Szczęśni, Natalia Szroeder i Qebonafide, Taco Hemingway i Iga Lis, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, a także Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Zofia Ślotała i Emil Haidar, Kuba Wesołowski z żoną Agnieszką oraz współpracowniczki Anny Lewandowskiej z jej "healthy teamu".

Lewandowscy tego wieczora zgodnie postawili na stonowane stylizacje. Robert miał na sobie czarny zestaw z koszulą i spodniami, do którego włożył popielatą marynarkę. Anna pojawiła się w dopasowanej małej czarnej z asymetrycznym dołem i efektownie wyciętymi plecami z kolekcji Jacquemusa. Na początku można ją było zobaczyć w sandałkach na obcasie i klasycznej marynarce, ale gdy impreza się rozkręciła, Lewa zmieniła buty na wygodniejsze skórzane botki. 

Na Instastories pojawiło się parę zdjęć odsłaniających szczegóły urodzinowej imprezy Lewego. Widzimy na nich m.in. Annę Lewandowską w towarzystwie Natalii Szroeder i Quebonafide. Żona solenizanta zamieściła także fotki tortów zadedykowanych - jak się okazuje - nie tylko Robertowi, a także jej samej. Wśród dekoracji oprócz piłki pojawiły się kojarzone z profesją trenerki ciężarki do ćwiczeń. 

rl2
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
errr
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
lr1
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
rl3
fot. Instastories:@annalewandowskahpba