Zamknij

Urodziny Roberta i Ani Lewandowskich. Nie zabrakło gwiazd [GALERIA]

Redakcja
27.08.2018 15:34
Robert Lewandowski urodzina Ania Lewandowska
fot. Instagram

Z okazji swoich trzydziestych urodzin Robert i Ania Lewandowscy wyprawili wielkie przyjęcie urodzinowe. Bawili się na nim w gronie gwiazd i celebrytów. Kto był obecny?

Robert Lewandowski swoje trzydzieste urodziny obchodził już 21 sierpnia. Z kolei Ania obchodzić je będzie 7 września. Ponieważ jedne i drugie urodziny dzieli tylko kilkanaście dni, Lewandowscy postanowili wyprawić je wspólnie. Z takiej okazji – podwójnej trzydziestki – musieli wyprawić dużą imprezę, na której nie zabrakło gwiazd i celebrytów. Zabawa trwała podobno do 5 rano. Co się działo? Zdjęcia z urodzin Roberta i Ani Lewandowskich w naszej galerii.

Urodziny Roberta i Ani Lewandowskich

Na imprezie pojawili się m.in.: Martyna Wojciechowska z Przemysławem Kossakowskim, Paulina Sykut-Jeżyna z mężem, Katarzyna Burzyńska z mężem, Zofia Ślotała, Kuba Wojewódzki, Sandra Kubicka, a nawet Mariola Bojarska-Ferenc i wiele innych osób. Co ciekawe, zabrakło na niej kolegów z drużyny Roberta. Jedynym z piłkarzy był Sławomir Peszko. Mimo to impreza z pewnością była huczna.

Jak widać, po przyjęciu Lewandowscy nie mają zamiaru robić sobie odpoczynku. Właśnie 27 sierpnia ruszył kolejny Camp by Ann, na którym Ania z pewnością nie będzie odpoczywać, tylko ostro trenować razem ze swoimi podopiecznymi.

Świeżo upieczonym 30-latkom składamy jeszcze raz najlepsze życzenia!

RadioZET.pl/SA