Zamknij

Urszula reaguje na doniesienia tabloidu: "Niech się walą". Pokazała rachunek za kwaterę cmentarną

26.11.2021 10:38
Urszula
fot. VIPHOTO/East News

Urszula reaguje na doniesienia tabloidu. Piosenkarka w mocnych słowach skomentowała informacje o niezapłaconej kwaterze cmentarnej jej męża. Pokazała też rachunek.

Urszula w mocnych słowach skomentowała artykuł, który ukazał się w czwartkowym wydaniu "Super Expressu". Tabloid poinformował, powołując się na proboszcza parafii w Józefowie, w której pochowany jest mąż piosenkarki, że gwiazda nie uiściła jeszcze zapłaty za przedłużenie kwatery cmentarnej na kolejne 20 lat. "Nie ma automatycznego przypominania opiekunom grobu o braku opłat. Liczymy, że rodzina zgłosi się, aby dokonać stosownych opłat. Tak najczęściej bywa. Niestety na razie nikt się nie pojawił" powiedział ks. Kazimierz Gniedziejko.

Piosenkarka ostro zareagowała na doniesienia tabloidu. Okazuje się, że kwatera jest już opłacona.

Zobacz także: Piotr Nowak wyproszony z planu "Na Wspólnej"? Aktor nie chciał poddać się testowi na COVID-19 

Urszula reaguje na doniesienia "Super Expressu": "Niech się walą"

Mąż Urszuli, Stanisław Zybowski, zmarł 22 listopada 2001 roku. Kilka dni temu minęła zatem dwudziesta rocznica jego śmierci. Rocznica ta wiązać się może z koniecznością przedłużenia kwatery cmentarnej. Kwatera Zybowskiego była zarezerwowana do 23 listopada włącznie, co oznacza, że 24 listopada powinna być już opłacona. Z doniesień "Super Expressu" wynikało, że tak się nie stało. Informacje postanowiła w mocnych słowach sprostować Urszula. Na Facebooku opublikowała komentarz, w którym wyraża oburzenie materiałem tabloidu. Pokazała też zdjęcie rachunku, na dowód tego, że opłata została wniesiona a kwatera przedłużona dokładnie wtedy, kiedy powinna.

"Wiem, że nie czytacie tego świństwa (czyli takich gazet), ale dla nieprzekonanych zamieszczam foto zapłaty do 2041 roku. Hieny cmentarne opisujące to w gazetach niech się walą" - napisała artystka.