Zamknij

Usłyszcie nas: drag queen poprowadzi nowy program telewizyjny. Kim jest Himera? [FOTO]

16.10.2020 11:37
Usłyszcie nas: drag quenn Himera poprowadzi program
fot. materiały prasowe / TVN

"Usłyszcie nas" to nowy program w ramówce stacji TTV, który będziemy mogli oglądać od 18 października. Program opowiadający o odważnych osobach niebojących się iść pod prąd poprowadzi drag queen Himera. Wybór gospodarza show wzbudził sporo kontrowersji.

Stacja TTV stara się dostarczać widzom jak najciekawszą ofertę programową i konkurować z największymi na rynku. Stawia przy tym na ofertę programów, które wydają się często oryginalne, a nawet kontrowersyjne. To właśnie w TTV możemy oglądać " Królowe życia" z Dagmarą Kaźmierską, a najnowszy program ma szanse wzbudzić nie mniejsze emocje. Mowa tu o "Usłyszcie nas", którego pierwszy odcinek ma pojawić się 18 października.

Nowe show ma przybliżyć widzom sylwetki osób, które postanowiły podążać "pod prąd", silnych osobowości, które działają poza głównym nurtem i często nie pojawiają się w mediach.

- Program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się artystami i lubią wyrażać siebie poprzez muzykę, taniec oraz śpiew, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację - czytamy w opisie programu.

Program zaplanowany został na 7 odcinków, ostatni z nich będzie podsumowaniem, a zarazem wyłoni zwycięzcę. To widzowie zdecydują, który artysta skradł ich serce i zasługuje na nagrodę pieniężną. W roli mentorów uczestników pojawią się: wokalistka Monika Kuszyńska, stand-uper Łukasz "Lotek" Lotkowski oraz Krzysztof Hirsztritt znany z programu " Down the road. Zespół w trasie". Ciekawy wydaje się wybór gospodarza show, stacja TTV postawiła bowiem na wcześniej nieznaną w mediach drag queen Himerę.

ZOBACZ TAKŻE:   Dagmara Kaźmierska odsłoniła biust na jachcie. Tak się bawi królowa życia [WIDEO]

Usłyszcie nas: drag queen Himera poprowadzi nowy program TTV

23-letnia Himera, a właściwie Stanisław, to drag queen, która do tej pory znana była jedynie bywalcom kameralnych klubów muzycznych. Jego niebywały talent do makijażu i dobierania strojów zachwyca także fanów Himery na Instagramie. Teraz będą mogli je podziwiać także widzowie "Usłyszcie nas".- „Usłyszcie nas!” to nie jest zwyczajny talent show. W programie nie będzie jurorów i ocen, będzie w nim natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas - wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Na to bardzo liczę - zachęca widzów dyrektor programowa TTV Lidia Kazen. 

Pierwszy odcinek "Usłyszcie nas" zobaczymy w niedzielę 18 października o godzinie 22.15.

ZOBACZ TAKŻE: Chi Chi DeVayne nie żyje. Zmarła gwiazda popularnego programu [FOTO]