Zamknij

Gwiazda "High School Musical" po 8 latach rozstała się z chłopakiem

Maciej Friedrich
15.01.2020 13:57
Gwiazda "High School Musical" po 8 latach rozstała się z chłopakiem
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Vanessa Hudgens, jedna z gwiazd filmowej serii "High School Musical" po 8 latach związku miała rozstać się z aktorem i modelem Austinem Butlerem. Według amerykańskich mediów kryzys w aktorskim związku trwał od dawna.

"High School Musical" przez lata był jedną z najpopularniejszych filmowych serii przeznaczonych dla młodych widzów. Musicalowe produkcje zyskały ogromną popularność na całym świecie i został nagrodzony prestiżową nagrodą Emmy dla najlepszego programu dla dzieci. Stały się także trampoliną do kariery Zaca Efrona oraz Vanessy Hudgens.

Aktorska para zbudowała związek także poza planem. Zac i Vanessa spotykali się od 2006 do 2010 roku. Rok po rozstaniu Hudgens związała się z młodszym o 3 lata aktorem i modelem Austinem Butlerem znanym między innymi z "Drugiej szansy" i "Obcych na poddaszu".

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się. Koniec związku hollywoodzkich gwiazd

Vanessa i Austin zaczęli spotykać się w 2011 roku i chętnie chwalili swoim związkiem w mediach. Często można było ich spotkać na branżowych imprezach, a w lipcu 2019 roku publicznie ślubowali sobie miłość. Jednak już dwa miesiące później przestali pokazywać się razem. W mediach pojawiły się plotki o kryzysie.

Jak informuje magazyn "US Weekly", plotki potwierdziły się. Vanessa Hudgens rozstała się z partnerem po 8 latach związku. Informację miała potwierdzić osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

- Vanessa i Austin oficjalnie zerwali. Vanessa opowiada teraz swoim najbliższym o rozstaniu - cytuje informatora "US Weekly".

Mediom nie umknął fakt, że w mediach społecznościowych nie pojawiają się wspólne zdjęcia Austina i Vanessy, którymi kiedyś chętnie dzielili się z fanami.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "High School Musical"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF