Zamknij

Vanity Fair: okładka „hollywoodzkiego” wydania z ogromną wpadką

Redakcja
26.01.2018 14:16
okładka Vanity Fair
fot. okładka Vanity Fair

Jak co roku magazyn Vanity Fair wydaje swój „hollywoodzki” numer, na którego okładce znajduje się zdjęcie z gwiazdami światowego kina, a którego autorką zwykle jest Annie Leibovitz. Nie inaczej jest w 2018 roku. Okładka budzi ogromne zainteresowanie. W najnowszym wydaniu uwagę przykuwają nie tyle sami celebryci, ile błąd grafika. Płakał jak photoshopował?

Zdecydowanie najnowsza „hollywoodzka” okładka Vanity Fair będzie niezapomniana — i nie chodzi tu o fakt, że tradycyjnie aż roi się na niej od gwiazd. Tym razem w sesji udział brali: Nicole Kidman, Tom Hanks, Michael B. Jordan, Zendaya, Jessica Chastain, Harrison Ford, Robert De Niro, Michael Shannon, Gal Gadot i Claire Foy, Oprah Winfrey i Reese Witherspoon. I to właśnie wygląd tych dwóch ostatnich gwiazd przyciąga najbardziej. Dlaczego? Bo przez błąd grafika Winfrey ma trzy dłonie, a Witherspoon trzy nogi... Precyzując — na okładce pisma widać błąd z Witherspoon w roli głównej, z kolei na zdjęciach, już wewnątrz magazynu, widać niespodziankę ze słynną prezenterką. Oto obydwa ujęcia.

Okładka i trzy nogi Witherspoon:

A tu trzy dłonie Winfrey:

Na szczęście obydwie gwiazdy podeszły do całej sprawy bardzo z humorem i skomentowały swoje dodatkowe kończyny z dystansem. Witherspoon napisała, że przecież chyba wszyscy wiedzą, że ma trzy nogi.

„Zdaje się, że wszyscy już wiedzą, że mam trzy nogi. Mam nadzieję, że nadal będziecie mnie akceptować taką, jaką jestem”.

W odpowiedzi na ten wpis Oprah Winfrey napisała, że akceptuje trzecią nogę Reese, jeśli ta zaakceptuje jej trzecią dłoń.

RadioZET.pl/SA