Zamknij

Vera Wang ma 71 lat i ciało nastolatki. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość

20.11.2020 13:25
Vera Wang
fot. Splash News/EAST NEWS

Vera Wang to pochodząca z Chin projektantka mody. 71-letnia gwiazda zachwyca swoim wyglądem. Wiele osób uważa, że bardziej przypomina 20-latkę niż staruszkę. Co stoi za jej urodą?

Vera Wang to chińska projektantka mody, która swoim wyglądem może zawstydzić nawet hollywoodzkie gwiazdy. 71-letnia kobieta może się pochwalić figurą nastolatki. Jej ciało jest szczupłe i umięśnione, i w żaden sposób nie wskakuje na to, ile faktycznie ma lat. Niedawno Vera Wang postanowiła podzielić się "sekretem" wiecznie młodego wyglądu. Jej receptura jest dość prosta.

Zobacz także:  Joanna Krupa kusi w zmysłowym, prześwitującym body. "Kobieta ogień" [FOTO]

71-letnia Vera Wang zdradziła, dzięki czemu wygląda młodo

Vera Wang zawdzięcza młody wygląd nie tylko dobrym genom, ale również świetnej kondycji fizycznej, nad którą pracowała od dzieciństwa.

- Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową - powiedziała projektantka w rozmowie z magazynem "People".

71-latka przyznaje, że obecnie jej treningi nie są zbyt regularne, a raczej sporadyczne. Na swoim profilu na Instagramie wielokrotnie pokazywała jednak zdjęcia np. z bieżni.

Vera Wang stosuje również inne sposoby na utrzymanie zdrowia oraz atrakcyjnego wyglądu. Jej zdaniem najważniejszy jest sen.

- To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręż - dodała.