Zamknij

Vera Wang podbija sieć. 70-letnia projektantka wygląda jak nastolatka [FOTO]

Sylwia Wamej
13.05.2020 17:15
Vera Vang
fot. Instagramc.om/ Vera Vang

Vera Wang podbija internet. Zdjęcia 70-letniej projektantki, która wygląda niemal jak nastolatka, wywołują furorę wśród internautów. Co jest sekretem jej niesamowitego wyglądu?

Vera Wang podbija sieć. 70-letnia projektantka wygląda jak nastolatka

Vera Wang to znana projektantka, pochodząca z Chin, której suknie ślubne noszą największe gwiazdy Hollywood. 70-letnia projektantka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym publikuje m.in. swoje zdjęcia. Fotografie 70-letniej gwiazdy, która wygląda o wiele lat młodziej, robią istną furorę w sieci.

Szczupłej figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Vera zapytana przez jedną z fanek na Instagramie, co robi, aby mieć tak płaski brzuch, odpowiedziała: Praca, sen, koktajl z wódką i niewiele słońca.

Sama zainteresowana podkreśla też, że nie przepada za ćwiczeniami i nie stosuje restrykcyjnych diet. Mało tego, nie stroni od glutenu. Warto jednak podkreślić, że projektantka korzysta z usług trenera personalnego. Z kolei wiele lat temu trenowała łyżwiarstwo figurowe. Na Instagramie Very wiele osób nie dowierza w jej wiek. Niektórzy zarzucają projektantce korzystanie z medycyny estetycznej. Oczywiście nie wiadomo, czy jej niesamowity wygląd jest zasługą chirurgów, jednak trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie.

Vera Wang. Kim jest 70-letnia projektantka?

Vera Wang urodziła się 27 czerwca 1949 roku w Nowym Jorku. Studiowała historię sztuki w Sarah Lawrence College. Przez 6 lat pracowała w dziale mody magazynu "Vogue".  Po tym czasie zrezygnowała z pracy w prasie i została projektantką u Ralpha Laurena. Po dwóch latach założyła własny butik w Nowym Jorku. Tworzyła stroje dla łyżwiarek figurowych, m.in. dla Nancy Kerrigan oraz suknie ślubne dla gwiazd. Prywatnie jest mamą dwóch córek.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW