Zamknij

Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego wspomina zmarłego ojca: "Już się z tym pogodziłam"

Sylwia Wamej
04.05.2020 17:50
Vesna Leszczyńska
fot. ---

Vesna Leszczyńska jest córką zmarłego pięć lat temu dziennikarza- Roberta Leszczyńskiego. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" 17-latka wspomniała swojego tatę. Zdradziła też, czym się zajmuje na co dzień.

Vesna Leszczyńska wspomina zmarłego tatę - Roberta Leszczyńskiego

Vesna Leszczyńska jest córką aktorki Alicji Borkowskiej i zmarłego pięć lat temu dziennikarza - Roberta Leszczyńskiego.17-letnia Vesna w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak sobie radzi po stracie ukochanego taty

"Jestem na takim etapie żałoby, że już się z tym pogodziłam. Jeszcze 2 lata temu czułam, że w mojej głowie cały czas coś krzyczy, że mogłam zrobić coś lepiej w relacji ojciec-córka. Teraz zaakceptowałam fakt, że nie mam na to wpływu. Bardzo często wspominam mojego ojca już bez łez" - zdradziła 17-letnia córka Roberta Leszczynśkiego w "Dzień Dobry TVN".

Vesna Leszczyńska: Czym się zajmuje na co dzień?

Vesna Leszczyńska uczy się na co dzień w szkole muzycznej. Jak wyznała, jej tato był przeciwny posyłania dziecka do szkoły muzycznej.

"Był nieco przeciwny temu, że poszłam w bardzo wczesnych latach do szkoły muzycznej, zawsze mi powtarzał, żebym była otwarta w słuchaniu muzyki" - wyznała Vesna.

Nastolatka gra na skrzypcach, ale również śpiewa.

"Jest to dla mnie nowa sytuacja, ale bardzo dobrze się w niej odnalazłam. Jednak bliżej mojemu sercu jest wokal, ponieważ wychowuję się, śpiewając od samego początku, a skrzypce tak naprawdę przyszły do mnie niedawno. Wokal i teatr zajmują najwięcej miejsca w moim sercu i myślę, że tak już będzie na zawsze - powiedziała Vesna.

Miłość do muzyki nastolatka z pewnością odziedziczyła po rodzicach. Mama Alicja Borkowska jest śpiewającą aktorką, z kolei tato - Robert Leszczyński był cenionym dziennikarzem muzycznym. Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia, 2015 roku. Sekcja zwłok dziennikarza wskazała na zaburzenia metaboliczne w przebiegu cukrzycy.

Zagłosuj

Lubisz słuchać muzyki?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/DDTVN/SW