Zamknij

Victoria Beckham na okładce "Vogue". "Nie wiedziałam, czy powinnam to opublikować" [FOTO]

Maciej Friedrich
02.04.2020 11:11
Victoria Beckham na okładce "Vogue". "Nie wiedziałam, czy powinnam to opublikować" [FOTO]
fot. Jesus Briones/G3 Online/East News

Victoria Bekcham znalazła się na okładce meksykańskiego wydania magazynu "Vogue". Celebrytka zdradziła, że nie była pewna, czy powinna publikować zdjęcie w sieci. Co wzbudziło jej wątpliwości?

Victoria Beckham to jedna z najpopularniejszych światowych celebrytek. Ogromną popularność przyniosła jej kariera w zespole "Spice Girls". "Posh Spice" uznawana była za jedną z najpiękniejszych wokalistek światowej sławy girls bandu. Po rozpadzie grupy próbowała kariery solowej, ale z marnym skutkiem. Po reaktywacji "Spice Girls" odmówiła występów z byłymi koleżankami. Postanowiła rozwijać karierę modelki i projektantki mody.

Prywatnie Victoria od 1999 roku jest żoną popularnego piłkarza Davida Beckhama. Para wychowuje trzech synów. Małżonkowie uznawani są za jedną z najpopularniejszych "power couple". Beckham regularnie pozuje do sesji zdjęciowych, efektem jednej z nich pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Victoria Beckham na okładce "Vogue". Pochwaliła się zdjęciami z sesji

Na profilu Victorii Beckham na Instagramie pojawiło się zdjęcie okładki meksykańskiego wydania magazynu "Vogue". Zdjęcia są efektem sesji zdjęciowej, która miała miejsce w Nowym Jorku. Zmysłowe fotografie robią wrażenie, jednak sama Victoria przyznała, że długo myślała o ich publikacji.

- Nie wiedziałam, czy powinnam to opublikować, czy nie. Zdjęcia były robione jakiś czas temu, a teraz, gdy na nie patrzę, wydają się, jakby powstały w zupełnie innej rzeczywistości. Kilka miesięcy temu świetnie się bawiłam, pozując dla meksykańskiego "Vogue" w Nowym Jorku. Pracowałam z  niesamowitą ekipą. Mam nadzieję, że branże kreatywne będą mogły nadal odgrywać rolę w umożliwieniu nam chwilowego ucieczki i inspiracji, gdy żyjemy w tych niespotykanych czasach - podzieliła się przemyśleniami modelka.

- Z wielkim uśmiechem wspominam ten dzień zdjęciowy, dlatego postanowiłem się nim podzielić, a "Vogue Mexico" zadbało o to, aby pobrać kwietniowy numer za darmo. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Dziękuję - poinformowała.

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF