Zamknij

Victoria Beckham pokazała 9-letnią córkę. Tak teraz wygląda Harper Beckham [FOTO]

23.09.2020 15:05
Victoria Beckham
fot. Splash News.com/ East News

Victoria Beckham i David Beckham doczekali się czwórki dzieci: trzech synów i córeczki. Najmłodsza latorośl Beckhamów - Harper ma już dziewięć lat. Jak wygląda?

Victoria i David Beckham są rodzicami czwórki dzieci: synów: Brooklyna, Romeo i Cruza oraz córeczki Harper. Najmłodsza pociecha Beckhamów w lipcu skończyła 9 lat i wyrosła na śliczną dziewczynkę. Patrząc na najnowsze zdjęcie, można stwierdzić, urodę odziedziczyła po obu rodzicach. Mała Harper ma w sobie coś zarówno z mamy, jak i taty.

Pod zdjęciem ze słynną mamą, dziewczynka zebrała mnóstwo komplementów. Internauci nie byliby sobą, gdyby się do czegoś nie przyczepili. Tym razem poszło o sukienkę, którą ma na sobie Harper. Zdaniem internautów jest zbyt dorosła i powinna mieć ją na sobie Victoria. "Ona powinna nosić sukienki dla dziewczynek, a nie dla dorosłej kobiety", "za młoda na taką sukienkę" - grzmieli internauci.

Victoria Beckham pokazała 9-letnią córeczkę. Tak teraz wygląda Harper Beckham

Niewykluczone, że dziewczynka w przyszłości dołączy do rodzinnego biznesu. Już teraz chętnie bywa w atelier mamy, by podglądać jej pracę i poznawać tajniki zawodu projektantki. Z pewnością media będą śledzić jej każdy ruch. W końcu rodzina Beckhamów to jedna z najsłynniejszych brytyjskich familii , tuż po Windsorach.

Synowie Davida i Victorii świetnie odnajdują się w świecie sportu i show-biznesu. Romeo wybrał tenis, Brooklyn fotografię z kolei Romeo postawił na muzykę. W 2016 roku zadebiutował świątecznym singlem "If Everyday Was Christmas".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl